УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

Студентів змушують платити за проживання футбольних фанатів

0 0 - 0 0

Студентів, виселених з гуртожитків університету ім. Тараса Шевченка під Євро 2012 таки змушують оплатити «проживання» за літні місяці. Тобто адміністрація, фактично, здає гуртожиток двічі, адже у червні у них будуть жити футбольні фанати.

В тих же гуртожитках, де проживати у липні/серпні таки дозволили, оплату підняли вдвічі. Нагадаємо, що забронювати місця в гуртожитках київських університетів і, зокрема, КНУ ім. Тараса Шевченка, можна ще з початку весни. Офіційно поселяє фанатів у студентські гуртожитки туроператор Гамалія.

В середньому, ніч проживання для гостей Євро коштуватиме від 700 грн. На даний момент більшість студентів вже сплатили за проживання та виселилося з гуртожитків разом з усіма речами. «Євро 2012 стало справжнім жахом для студентів, – заявляють у Незалежній студентській профспілці «Пряма дія». – Спочатку було скорочено навчальний рік, потім, студентів виселили з гуртожитків, а зараз ще й змусили заплатити за послуги, які фактично не надаються. Це чистої води фінансові махінації університету, проти яких треба боротися».

29.05.2012 17:01
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору