УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

Професійне свято

0 0 - 0 0

Ще одним професійним  подарунком для учасників школи юних журналістів, 6-го червня, став похід до професіоналів свого діла, до редакції першого житомирського  інформаційного порталу – «1.ZT.ua».

Юні журналісти мали змогу побачити як працюють професійні журналісти, поставити їм запитання та дізнатися про роботу одного з найпопулярніших сайтів нашого міста.

 Спочатку портал розпочинав свою роботу з блогу.  Портал існує вже близько року і за цей час  «1.ZT.ua» став досить популярним серед жителів міста. На сайті можна побачити багато цікавого і дізнатися чимало нового. Усі гарячі новини сьогодення розміщені на цьому сайті.

Кожен бажаючий,маючи інтернет, може бути в центрі новин щодня. Сайт максимально налаштований на комфорт, в першу чергу, для користувача. Якщо ти заклопотаний і не маєш змогу читати новини, при цьому ти мусиш бути у вирі подій, ти можеш прослухати аудіоподкасти , а це зручно й по сучасному професійно. Перший Житомирський Інформаційний Портал – перший  та єдиний в Житомирі, хто запровадив та використовує цю сучасну технологію –  аудіоподкасти.

Цікавий та організований підхід журналістів «1.ZT.ua» вразив своїм професіоналізмом. Юні журналісти одразу ж звернули свою увагу на величезний плакат з різними схемами та планами роботи на найближчий час. Учасники школи журналістів обмінялись досвідом та творчо збагатилися для реалізації своїх ідей.

07.06.2012 13:54
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору