УКР
УКР

Професійне свято

0 - 0

Ще одним професійним  подарунком для учасників школи юних журналістів, 6-го червня, став похід до професіоналів свого діла, до редакції першого житомирського  інформаційного порталу – «1.ZT.ua».

Юні журналісти мали змогу побачити як працюють професійні журналісти, поставити їм запитання та дізнатися про роботу одного з найпопулярніших сайтів нашого міста.

 Спочатку портал розпочинав свою роботу з блогу.  Портал існує вже близько року і за цей час  «1.ZT.ua» став досить популярним серед жителів міста. На сайті можна побачити багато цікавого і дізнатися чимало нового. Усі гарячі новини сьогодення розміщені на цьому сайті.

Кожен бажаючий,маючи інтернет, може бути в центрі новин щодня. Сайт максимально налаштований на комфорт, в першу чергу, для користувача. Якщо ти заклопотаний і не маєш змогу читати новини, при цьому ти мусиш бути у вирі подій, ти можеш прослухати аудіоподкасти , а це зручно й по сучасному професійно. Перший Житомирський Інформаційний Портал – перший  та єдиний в Житомирі, хто запровадив та використовує цю сучасну технологію –  аудіоподкасти.

Цікавий та організований підхід журналістів «1.ZT.ua» вразив своїм професіоналізмом. Юні журналісти одразу ж звернули свою увагу на величезний плакат з різними схемами та планами роботи на найближчий час. Учасники школи журналістів обмінялись досвідом та творчо збагатилися для реалізації своїх ідей.

07.06.2012 13:54
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору