УКР
УКР

Нечесне ЗНО з біолоігії

0 - 0

07.06.2012  відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з біологіі. Як усі знають, це був останній тест. І, як завжди, все не пройшло гарно. Виникло багато питань, особливо щодо питань тесту.

ПО-ПЕРШЕ: чому в українському варіанті одне завдання,а в російському – інше? (див. фото 1 і фото 2)

ПО-ДРУГЕ: як вам питаннячко, про поперечний розріз листа?

ПО-ТРЕТЄ: питання про розподіл спадкового матеріалу між клітинами, що утворилися в результаті поділу гаметоцитів 2 порядку. Це питання теж поставлено не коректно, тому що не сказано,чиї це гаметоцити.

В ЧЕТВЕРТЕ: питання про підкорковий центр більшості аналізаторів. І у ядрах середнього мозку і у таламусі підкоркові центри є.

Багато людей (не тільки абітурієнти, а й вчителя) підтримують думку про те, що в цьому році питання на ЗНО з біології поставлені некоректно, та ще й є такі запитання,в яких вірну відповідь вказати неможливо! І хто потім буде відповідати за те,что через якийсь один бал (або декілька балів  ЗНО, як є в нашому випадку) абітурієнта не приймуть до ВУЗУ???

Масово поширюються розмови про петиції,а саме, електронні,  і вже багато вступників підписались. Але я не вірю у те,що до нас хтось прислухається!

Що ж це тоді, за такі “чесні й прозорі” тести,які повинні показати істинні знання абітурієнтів?

Взагалі,виникає багато питань, і це стосується не тільки ЗНО з біології.

Усім,хто сдавав тест з біології цього року,бажаю терпіння, й віри у те,що, може, все буде добре.

Ще хочу сказати декілька слів про ЗНО з математики. Чому на другій сесії з математики були аналогічні питання,як і на першій?Чому ті абітурєнти, які йшли на першу сесію (ті, хто народився у непарний місяць) вчили все, і навіть уявити не могли,що буде на ЗНО з математики. А інші абітурієнти, які йшов на другу сесію (ті, хто народився у парні місяці) вже могли хоча б якось,але знати,що може бути. Ніхто не сподівався, звичайно,що можуть бути сходні,аналогічні завдання, але, ми помилялися. А помилялися, тому що вірили у те, що ЗНО – це чесна процедура виявлення знань абітурієнтів. А маємо, те що маємо.

 

 

09.06.2012 13:01
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору