УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

В Первомайському районі Харківської області відмовили в медичній допомозі учениці 8 класу

0 0 - 0 0

В Первомайському районі Харківської області відмовили в медичній допомозі учениці 8 класу Миронівської школи. Батьки дівчинки звернулись за допомогою в швидку медичну допомогу з підозрою на апендецит, але «швидка» не приїхала навіть через декілька годин , батьки знайшли людей які допомогли приїхати до центральної районної лікарні 30км, але в приймальному відділені відмовились приймати дитину, сказавши що не мають ліцензій на оперування дітей і везіть самі де хочете, повезли у сусідній Лозівський район районну лікарню 50км, лозівська лікарня теж не взяла дитину і батьки повезли дівчинку з гострим апендицитом в область до Харкова 150 кілометрів. В Харківській обласній лікарні №7 діагностували перитоніт зробили операцію апендецита але дівчинка вже 3 день в реанімації і лікарі називають випадок безнадійним.

Це вже 2 випадок в районі до цього учень 10 класу Берецької школи був у такій самій ситуації та вижив але дуже схуд та має вагу 30 кг.

До цього такі операції робили в районних лікарнях і про про якісь зміни ніяких повідомлень та роз’яснюючи робіт районна рада не проводила

13.07.2012 10:28
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору