УКР
УКР

Друга перемога динамівців U-19

0 0 - 0 0

Динамівці, перемігши удома в другому турі львівські «Карпати» 2:1 вийшли на перше місце в чемпіонаті України U-19, групи «А». Всі голи в цій грі, що відбувалась на УТБ «Динамо» в Чапаївці, були забиті в першому таймі. Рахунок з реалізованого на 10-ій хвилині пенальті Каталін Карпом відкрили «біло-сині». Через двадцять хвилин Павло Полегенько подвоїв перевагу господарів, після чого арбітр зустрічі Анастасія Романюк на протязі 15 хвилин видалила з поля відразу двох динамівців – воротаря Олександра Ткаченко і захисника Максима Нестеренко тайму, що отримав на останніх секундах тайму відразу два «гірчичники». Між цими епізодами відрізнилися гості, в яких 11-метровий на 37-ій хвилині реалізував капітан команди Тарас Завійський. У другому таймі підопічні Валентина Белькевіча відбивалися від насідаючих львів’ян як могли і утримали з мінімальною перевагою важку перемогу. У результаті друга перемога підряд молодих динамівців вивела їх на чисте перше місце в турнірній таблиці, дозволивши відірватися від луцької «Волині» на два очки. Наступну гру «Динамо» (U-19) проведе на виїзді 8 серпня проти криворізького «Кривбасу».

03.08.2012 01:43