УКР
УКР

16 ВЕРЕСНЯ У МІСТІ ЛУЦЬКУ ВІДБУДЕТЬСЯ МАРШ ТВЕРЕЗОСТІ ТА АМАТОРСЬКИЙ ТУРНІР ВОЛИНІ З БОГАТИРСЬКОГО БАГАТОБОРСТВА

0 - 0

Громадська організація «Волинське православне братство тверезості імені святого праведного Іоанна Кронштадтського» та Луцький міський центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді за підтримки громадської організації «Асоціації замовників і виробників соціальної реклами в Україні», Професіональної Ліги Стронгменів України та Федерації Стронгменів України проводить МАРШ ТВЕРЕЗОСТІ та відкритий аматорський турнір Волині з богатирського багатоборства під гаслом «Краще тверезе життя, щоб сила і слава була».

Марш тверезості пройде з 12:30 до 13:00 від головного корпусу ВНУ до драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка за участю відомих спортсменів України.

Турнір пройде з 15:00 до 19:00 у Центральному парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки.

Мета заходу – підтримка соціальної кампанії «Краще тверезе життя», сприяння профілактиці негативних явищ алкогольної наркотичної залежності у молодіжному середовищі, популяризація тверезого способу життя у суспільстві задля побудови гармонійного духовно багатого суспільства та залучення підлітків до занять спортом.Головними рефері турніру будуть прославлені стронгмени – майстер спорту міжнародного класу, найсильніша людина України 2012 року у вазі до 105 кг., рекордсмен України — Володимир Рекша та заслужений майстер спорту, дворазовий чемпіон світу в команді, рекордсмен України — Кирило Чупринін.

Мірятися силами богатирі-аматори будуть в класичних богатирських вправах, які мають місце на професійних стронгменівських турнірах. Це «лог-ліфт» (підняття колоди на максимальну кількість разів за 3 хвилини), кантування покришки, станова або так звана «метрва тяга» («дедліфт»), «дамбл» (підняття гантелі за лімітовану кількість часу – 3 хвилини) та інші.Запрошуються до участі у турнірі спортсмени силових видів спорту, які мають хорошу фізичну та моральну підготовку. Загальна кількість спортсменів, що планується, — 10 чоловік. Перші три призових місця будуть нагородженні кубками. Всі учасники турніру будуть нагородженні медалями.

Також, запрошуються до співпраці партнери та благодійники, спонсори з приводу підтримки та проведення заходів в підтримку соціальної кампанії «Краще тверезе життя».

Контакти організаторів

• З організаційних питань:

Братство тверезості ім. св. прав. Іоанна Кронштадтського

Наставник — о. Стефан Ярема

тел.: 050-288-14-55, e-mail: 0506271033@mail.ru

• По роботі зі спортсменами:

Віце-президент Федерації Стронгменів України Володимир Миколаєвич Рекша

тел. 097-967-69-87, e-mail: vovareksha@rambler.ru

(В попередніх заявках вказувати ПІБ, зріст, вагу, дату і місце народження, спортивні звання, регалії).

• По роботі зі ЗМІ, партнерами та благодійниками:

ГО «Асоціації замовників і виробників соціальної реклами»

Голова Правління — Ігор Леонідович Бабій

тел. 044-227- 39-79; моб.: +38 (050) 330-14-13

e-mail: babiy@socreklama.org

12.09.2012 16:43
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору