УКР
УКР

СКАРГА НА НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ ПРАЦІВНИКІВ ДАІ

0 - 0

СКАРГА НА НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ ПРАЦІВНИКІВ ДАІ МВС КОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ У СПРАВІ ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ

31 серпня 2012 року інспекторами ДАІ МВС Козівського району було складено протокол у справі про адміністративне правопорушення, яким зафіксовано факт керування мною транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Однак транспортним засобом я не керував, посвідчення водія у мене вилучили, коли я знаходився на подвірї власного дому. Даний факт можуть підтвердити моя дружина та теща, які були присутні при вилученні мого посвідчення водія. Працівниками відділення ДАІ МВС у Козівському районі було сфабриковано протокол про адміністративне правопорушення і направлено справу до Козівського районного суду Тернопільської області. Мені не надали ні копії протоколу, ні не пояснили для чого у мене вилучено посвідчення водія. Відповідно до ст. 247 КУпАП т� � п. 2.10 наказу МВСУ № 77 від 26 лютого 2009 року «Провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за таких обставин: відсутність події і складу адміністративного правопорушення». Тому протокол про адміністративне правопорушення складено незаконно і посвідчення водія у мене вилучено незаконно, тому що я не керував транспортним засобом і не був учасником дорожного руху.

Відповідно до ст.. 5 ЗУ «Про міліцію» : «Міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом». В даному випадку працівниками міліції порушено закон і мої права.

Такі дії працівників ДАІ можуть кваліфікуватися за ознаками ст. 356, 364 ККУ.

Прошу вжити заходів щодо притягнення винних осіб до відповідальності.

Й.М. Антонюк

17.09.2012 10:28
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля