УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

ВНИМАНИЕ! В Беларуси задержаны украинцы

0 0 - 0 0

Без объяснения причин украинские туристы были задержаны белорусской милицией. Родственники задержанных обратились с пиьсмом к СМИ.

Звертаюсь до вас за підтримкою!

Ось така ситуація.У четверг 15 листопада 2012 року мій 18-річний брат з 2 друзями поїхали вМінськ (Білорусія) як туристи. Повинні були повернутися на вихідних.У вівторок рідні забили на сполох тому, що в усіх трьох були вимкненітелефони, почали шукати і через знайомих та посольство вдалося з’ясувати,що їх забрали у міліцію на 10 діб, за що – не повідомили.

Учора (22 листопада) батьки одного з хлопців їздили в Білорусію, щобпередати передачу. Хлопців їм побачити не дозволили, їжу не прийняли,лише речі, але й це добре. Але на щастя вдалося поспілкуватися з чоловіком,якого у цей день випускали (і в якого між іншим розбита голова!), який сидіву камері з одним з хлопців.

Стало відомо, що затримали хлопців вночі в п’ятницю в парку коли вонипросто гуляли, бо міліції потрібно було для звітності. Кажуть, що випивали(але вони зовсім не п’ють, мій брат проповідує “sxe” – філософію здоровогоспособу життя), експертизу, звичайно ж не проводили.

Також їх змусили підписати договір про нерозголошення на 10 днів, тобтоякби ми їх не знайшли, то ще досі б не знали де вони і чи живі, міліція збатьками не зв’язувалася і нікуди не повідомляла, що в них перебуваютьгромадяни України.

До хлопців нікого не пускають, їх розсадили у різні камери з кримінальнимиелементами і щодня водять на допити, залякують зґвалтуваннями з бокузеків та змушують підписувати якісь папери (фізичну силу ніби то незастосовували, але варто перевірити).

Випускають їх у понеділок 26 листопада увечорі. При чому зустріти хлопцівбатькам не дозволяють, їх планують під конвоєм посадити одразу на потягМінськ-Київ, як злочинців з забороною 10 років не з’являтися у Білорусії!Усі хлопці відмінники, студенти дуже престижного навчального закладу.

Прохання допомогти, якщо не тиском на білоруську міліцію, то принаймнісприяти у захисті чесного імені хлопців.

Уся конкретна інформація (імена тощо) буде надана за вимогою.Сподіваюсь на Вашу реакцію!З повагою Діана

Тел.. 093-154-28-92e-mail: Diana_Zlay@meta.ua

23.11.2012 19:00
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору