УКР
УКР

ВНИМАНИЕ! В Беларуси задержаны украинцы

0 - 0

Без объяснения причин украинские туристы были задержаны белорусской милицией. Родственники задержанных обратились с пиьсмом к СМИ.

Звертаюсь до вас за підтримкою!

Ось така ситуація.У четверг 15 листопада 2012 року мій 18-річний брат з 2 друзями поїхали вМінськ (Білорусія) як туристи. Повинні були повернутися на вихідних.У вівторок рідні забили на сполох тому, що в усіх трьох були вимкненітелефони, почали шукати і через знайомих та посольство вдалося з’ясувати,що їх забрали у міліцію на 10 діб, за що – не повідомили.

Учора (22 листопада) батьки одного з хлопців їздили в Білорусію, щобпередати передачу. Хлопців їм побачити не дозволили, їжу не прийняли,лише речі, але й це добре. Але на щастя вдалося поспілкуватися з чоловіком,якого у цей день випускали (і в якого між іншим розбита голова!), який сидіву камері з одним з хлопців.

Стало відомо, що затримали хлопців вночі в п’ятницю в парку коли вонипросто гуляли, бо міліції потрібно було для звітності. Кажуть, що випивали(але вони зовсім не п’ють, мій брат проповідує “sxe” – філософію здоровогоспособу життя), експертизу, звичайно ж не проводили.

Також їх змусили підписати договір про нерозголошення на 10 днів, тобтоякби ми їх не знайшли, то ще досі б не знали де вони і чи живі, міліція збатьками не зв’язувалася і нікуди не повідомляла, що в них перебуваютьгромадяни України.

До хлопців нікого не пускають, їх розсадили у різні камери з кримінальнимиелементами і щодня водять на допити, залякують зґвалтуваннями з бокузеків та змушують підписувати якісь папери (фізичну силу ніби то незастосовували, але варто перевірити).

Випускають їх у понеділок 26 листопада увечорі. При чому зустріти хлопцівбатькам не дозволяють, їх планують під конвоєм посадити одразу на потягМінськ-Київ, як злочинців з забороною 10 років не з’являтися у Білорусії!Усі хлопці відмінники, студенти дуже престижного навчального закладу.

Прохання допомогти, якщо не тиском на білоруську міліцію, то принаймнісприяти у захисті чесного імені хлопців.

Уся конкретна інформація (імена тощо) буде надана за вимогою.Сподіваюсь на Вашу реакцію!З повагою Діана

Тел.. 093-154-28-92e-mail: Diana_Zlay@meta.ua

23.11.2012 19:00
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля