УКР
УКР

Репресії на Прикарпатті

0 - 0

Репресії на Прикарпатті

Андрій ПодільськийПишу з телефона.Під час обшуку за підозрою у вчиненні “злочину” – “…за фактом виготовлення та розповсюдження предметів, що пропагують національну нетерпимість…” (ст.300 КК УКРАЇНИ) в діях т.зв. “правоохоронних органів” було виявлено національну нетерпимість до української нації на основі вилучених речей, які ідентифікуються як українські та патріотичні.

Отже були вилучені наступні речі: книжки Д.Яроша “Нація і революція “, “Слово до побратимів”,-диски з історичними фільмами:1. Три любові С.Бандери 2. Роман Шухевич 3. Ра-дянська історія 4. Золотий вересень 5.ОУН-УПА – легенда спротиву 6. Невідома Україна 7. ОУН-УПА. Історія 8. Служба безпеки ОУН. 9. Між гітлером і сталіном 10. Пацифікація на Галичині 11. ОУН, партизани, НКВД 12. УПА чи НКВД 13. Брехня російського телебачення”Собор на крові”

– диски з художніми фільмами:1. Нескорений 2. Залізна сотня 3. Вишневі ночі 4. Останній бункер 5. Страчені світанки 6. Голод 33

– з музикою укранських виконавців: Ірини Лончиної, В.Вермінського, А.Менцака тощо, гуртів “Соколи”, “Тартак”, “Кому вниз” і т.д.

– християнськими, весільними піснями, мультфільмами

Антиукраїнська спрямованість замовної “операції” підтверджується тим, що вилучалися виключно диски і література з українськими творами , а виявлені диски російськомовні та очевидно піратські (придбані в приміщенні центрального універмагу в м.Івано-Фрвнківськ були проігноровані )Також було вилучено нашивки на одяг із зображенням тризуба, галицького леваОсоблива увага стосувалася червоно-чорної символіки – було вилучено прапори, прапорці тощо.До категорії “заборонених речей” потрапили газета “Бандерівець” і література з словом “нація”, так було вилучено книжки В.Гонського “Людина і нація”, І.Сути “В ім’я нації”, “Політична нація чи національна держава” держава..

Також вилучили комп’ютерну техніку, два принтери.

Важливий момент – було вилучено наявну в хаті піротехніку, хоча, згідно постанови суду вказано виключно про “відшукання і вилучення майна (творів), що пропагує національну нетерпимість, а також знаряддя кримінального правопорушення” – тобто всупереч постанові. .http://www.youtube.com/watch?v=UEPdbrw5rWA&feature=c4-overview&list=UUjH2j2ldjy-hxgxV2B2GLUQ

30.08.2013 10:29
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору