УКР
УКР

КНУ ім. Шевченка порушує Конституцію України?

0 - 0

Це є друга частина нашого розслідування щодо численних утисків та порушень прав студентів в гуртожитку №1 студмістечка КНУ ім. Тараса Шевченка. На цей раз в гуртожитку вирішили піти іще далі та порушити головний закон країни – Конституцію.

Наша перша стаття про корупцію та не поселення студентів навела чималий переполох в гуртожитку. Це змусило піти декого на радикальні кроки. Ми продовжили анонімно спілкуватися з мешканцями гуртожитку, але найцікавішою виявилася розмова зі щойно поселеними студентами першого курсу. «Нас зібрали всіх разом представники студентської ради гуртожитку та ще дехто з адміністрації. Нам дали чітко зрозуміти, що спілкування з представниками ЗМІ та взагалі з будь-ким на тему жахливих умов в гуртожитку може мати відповідні наслідки. Сказали, що це може погано для нас закінчитися» – повідомив нам один з першокурсників. Як це розуміти, як не порушення свободи слова та залякування студентів?

Що ж так старанно приховує адміністрація гуртожитку? Напевне, свою «геніальну» методику проведення капітального ремонту, який вони проводять без переселення студентів. Як результат, жахливі, просто не людські умови проживання. Студенти проживають в умовах, що порушують всі можливі санітарні норми. Наприклад, студенти живуть в блоках без електрики та води. Ходять до кімнат повз мішки з цементом та бетономішалки. Дихають цементним пилом. «Я вже не можу це витримати. Думаю знімати квартиру. Від цього постійного пилу в мене почалася нестерпна алергія. А відсутність в блоці елементарного туалету завдає надзвичайного дискомфорту. А за все це ще й змушують платити!» – говорить один із студентів.

Залишається лише чекати, поки в цю ситуацію втрутиться прокуратура чи хоча б санстанція. Чи на таке відношення заслуговують студенти одного з найкращих ВНЗ країни? Розслідування триває…

11.09.2013 00:52
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля