УКР
УКР

Не попадись і ти!!!

0 - 0

Це відбувається вже кілька років. Так званий ” лохотрон з працевлаштування” , незважаючи на скарги численних жертв , працює і досі . Суть його в наступному : жителі маленьких містечок дізнаються з оголошень про роботу в Києві. Приїжджають до столиці , платять по 700 грн . за інформаційні послуги , потім їх виставляють на вулицю. І хоча ошукані працівники написали сотні заяв до міліції , правоохоронці ніяк не реагують. ” Следство.Інфо ” спробувало розібратися , під чиїм дахом працюють аферисти.Кілька дуже « солодких » , але фіктивних оголошень про роботу :” Пакувальник київських тортів в коробки . Без досвіду роботи. Графік : з 9.00 до 16.00. Зарплата : 3000 грн. за тиждень. Проживання в гуртожитку , дворазове харчування ” , – такими оголошеннями рясніють обласні та районні газети.” Пакувальник київських тортів ” – робота – мрія , зарплата досить велика навіть за столичними мірками . Не дивно, що на такі і подібні оголошення клюють тисячі людей в депресивних містечках .”Сама робота поруч з гуртожитком . У гуртожитку – комфортабельні двомісні номери. Якщо ви не вживаєте м’яса, ми вам запропонуємо вегетаріанське меню, – люб’язним голосом дівчина на тому кінці дроту рекламує трудове пропозицію. – Тільки не забудьте паспорт та 700 грн. на оплату першого місяця проживання в гуртожитку. Почнете працювати – воно буде вам надаватися безкоштовно “.Житель Харкова Любомир нічого підозрілого в такій пропозиції не побачив. Йому 21 рік , виріс без батьків. Зібравши грошей , подався до Києва – влаштовуватися на роботу.У столичному офісі компанії ” Промальянс” на вулиці Уманській , 35 стояла ціла юрба приїжджих. Всі хотіли працювати пакувальниками тортів , пакувальниками кукурудзяних паличок і пластівців , охоронцями в бізнес -центрах.Відстоявши чергу , Любомир підписав , як йому сказали , “Угода з працевлаштування” . Віддав 700 грн. за проживання в комфортабельному гуртожитку.Відразу отримав телефон роботодавця та адресу нового будинку. Працівниця офісу повідомила, що на роботу він зможе вийти вже з завтрашнього дня, а сьогодні може заселятися .Коли хлопець приїхав до гуртожитку на інший край міста, він побачив, м’яко кажучи, зовсім не те, яке було обіцяно телефоном.Замість двох ліжок в одному ” номері” – десяток двоярусних нар .У кімнатах живуть по 20 і більше людей. Одна вбиральня на два поверхи. “Комфортні” умови потерпілому вдалося зняти на відео :

“Комфортабельне” гуртожиток у Києві на вулиці Лауреатській, 73

Шокований ” нечуваним ” комфортом , хлопець з нетерпінням очікував на наступний день , коли вдасться вийти на роботу. Але телефони роботодавця , які він отримав в агентстві , не відповідали. Любомир у відчаї знову поїхав у фірму , в якій залишив своїх кровних 700 гривень.Скарги на те , що роботи немає , а надане гуртожиток більше схоже на СІЗО , на працівників фірми не подіяли . “Поверніть мені гроші , будь ласка! Мені треба їхати в Харків назад ” ! – Попросив Любомир.На це охоронець контори люб’язно , але вельми недвозначно відповів: ” Тихіше ! Тому що Я зараз тихіше звук зроблю ! ” Любомира виставили за двері , зате до приміщення запустили чергову партію працівників з грошима.Як з’ясувало ” Следство.Інфо ” , аферисти мають кілька ” контор ” у столиці , через які щодня проходять не менше двохсот осіб. Народ , адже він такий : не хоче вчитися на чужих помилках – їм подавай власний гіркий досвід. Ніхто і вірить не хоче в розповіді про « кидалово » в Інтернеті або в статтях газет. Їм здається , що така безглуздість може трапитися з ким завгодно , тільки не з ними особисто …У ході розслідування вдалося виявити офіси за такими адресами столиці: Коперника 18 , Сім’ї Сосніних 9 , Тополина 4/8 , Уманська 35 , Василенка 7 , Бучми 7а , Картвелішвілі 3а, Гарматна 4.Будь ласка , зверніть увагу на цю інформацію і розкажіть про неї тим людям , які горять бажанням з’їздити на супер- заробітки до столиці.Щодня до кожної з контор звертається не менше 30 -ти людей. Приблизний заробіток шахраїв становить , таким чином , сотні тисяч гривень на добу.На наші запитання міліціонери розводять руками: мовляв , жертви шахрайства самі винні , неуважно читають угоду , яку підписують з аферистами . Там йдеться , що гроші сплачуються за інформаційні послуги . Ось людина якісь інформаційні послуги і отримує . Тобто список «лівих » телефонів , які не відповідають в принципі …Твердження постраждалих , що вони стали жертвами шахраїв, на міліціонерів не діють. Назва фірми ” Промальянс” – вигадане . Угоди щодо надання інформаційних послуг укладаються від імені численних « фізичності осіб- підпрімєців » (ФОП ) .Один з цих « підприємців» навіть погодився поговорити з журналістами. Це Олександр Рєзнік – житель містечка Драбова , Черкаська область . Його після тривалих пошуків вдалося « притиснути » і зажадати аудієнції . ” Навіщо ви підписуєте фіктивні угоди про надання інформаційних послуг” ? Рєзнік здивовано відповідає , що вперше про це чує і абсолютно не знає і не розуміє , хто це такий від його імені займається подібною діяльністю . Отже, навіть угоди про надання інформаційних послуг підробляв ? ! Або цей ФОП просто бреше ! Ну так, звичайно , потрібно бути дурною людиною , щоб погодитися з такою претензією … А , може бути , дійсно людина знати не знає , хто це від його імені друкує «липові » договори і підписує їх …Тим більше , цікаво було б з’ясувати , хто ж стоїть за цією аферою .

Як виявилося , декому з постраждалих таки вдається розчулити ” лохотронщиків ” . “Хочете повернути свої гроші ? Поїдьте в головний офіс – на вулицю Бучми 7а ” ! – Кажуть в офісі ” Промальянс” .Близько основний контори трудових аферистів на Бучми 7а натовп збирається вже третій рік поспіль. ” Справа з вибивання грошей – без кінця і без краю ! » – Роздратовано розповідають громадяни. Ошукані люди чекають повернення своїх коштів . Втім , очікують марно …У цьому ж будинку сидить дільничний міліціонер , який ніяк не реагує на аферу , яка твориться у нього за стінкою. Обурені люди приходять на Бучми 7а і взимку і влітку.

Ключовий свідок: Сергій Новік – начальник ЖРЕО № 418 Дніпровського району. На балансі очолюваного ним ЖЕКу знаходиться будівля, в якому ділки орендують приміщення для головного офісу.Пан Новік повідомляє, що орендарем офісу, в якому сидить керівництво “лохотрону”, є благодійна організація “Фонд взаємної підтримки” Поновлення “. «Я думав, що їх діяльність є абсолютно легальною», – обурено каже начальник ЖЕКу. «Назва у них таке, як ніби вони надають якусь соціальну підтримку”.

Схоже, соціальну підтримку цей фонд дійсно надає. Тільки не простим громадянам …

Керівник Благодійного Фонду “Поновлення ” – Марина Саакян на роботі ( фото з соціальних мереж) .

Згідно з даними Єдиного державного реєстру громадських формувань , керівниками фонду «Відновлення » є Марина Саакян і Людмила Гусенкова .Перша жінка працює також одним із керівників громадської приймальні Олеся Довгого у Дніпровському районі.А її колега Гусенкова у свій час була депутатом Дніпровської районної ради від блоку Черновецького.Зареєстровано фонд ” Відновлення ” за адресою: бульвар Верховної Ради , 21 б . У квартирі за цією адресою проживає подружжя Афіновічі .Вони розповідають , що до фонду не мають ніякого відношення , але кілька років тому купили квартиру у чоловіка на ім’я Олексій Новіков. Ймовірно , він і зареєстрував ” благодійну ” організацію в квартирі , яка колись йому належала .Олексій Новіков , до речі , також раніше був депутатом райради Дніпровського району.А після також очолив одну з громадських приймалень Олеся Довгого.На цьому фото керівник фонду відновлення Марина Саакян разом з колегами святкує відкриття нової приймальні депутата Київради Довгого. Тієї самої , де Олексій Новіков став головою .

Олексій Новіков ( нижній ряд , другий праворуч) та Марина Саакян ( верхній ряд , праворуч) святкують відкриття приймальні Олеся ДовгогоЦікава деталь . Новіков раніше був директором і засновником ТОВ “Марс -1″ , що він підтвердив ” Следствію.Інфо ” особисто . Ця фірма входила в горезвісну групу компаній ” Еліта -центр” .Реєстр судових рішень буквально завалений постановами судів за позовними заявами обдурених інвесторів ТОВ “Марс -1” та “Еліта -центр” . Фірми повинні були побудувати житло по вулиці Петра Запорожця 15 в . Повинні були , але так і не побудували , залишивши вкладників без житла і грошей.Іншим засновником скандального ТОВ “Марс -1” був . Олександр Волконський . Прізвище то яка у людини – дворянин одним словом … Саме ця людина офіційно був визнаний винним в організації угоди “Еліта -центр” , в результаті якої 1500 осіб втратили близько 400 мільйонів гривень.В даний час засуджений Волконський навіть зізнався про свій зв’язок зі Степаном Черновецьким – сином екс – мера столиці України .”Я на всі питання правоохоронних органів відповів . Ви даремно шукаєте сенсації ” , – відмахнувся Олексій Новіков , який , на відміну від Волконського , знаходиться на волі і активно допомагає Олесю Довгому . Свою причетність до фонду “Поновлення ” він коментувати відмовився , порадивши написати йому листа за адресою прописки.Але , в надії на допомогу міліції , громадяни , які постраждали від ” трудового лохотрону ” , вирішують захищатися від аферистів самостійно.Один з активістів , Євген Чепелянскій , розповідає , що зацікавився темою фіктивного працевлаштування ще коли працював пожежником. ” У день до нашого пункту обігріву приходили десятки людей. Всі вони розповідали , що хочуть поїхати додому , але не мають на що ” , – каже хлопець.В один із січневих днів Євген і десяток громадських активістів разом з постраждалими зайшли в офіс трудових шахраїв. Розлючені люди вимагали повернути гроші ошуканим працівникам . Подробиці зіткнення активісти зняли на відео і виклали в мережу.Після нетривалої суперечки , ділки повернули жертвам гроші і викликали міліцію. Оперативна група , яка прибула на місце події , почувши пояснення сторін , оформила протокол на шахраїв.” Солом’янське управління міліції відкрило кримінальну справу за частиною 1 статті 366 ККУ (підроблення документів) . Але , як каже Євген , «Це ще нічого не означає . У те, що справу передадуть до суду , громадські активісти мало вірять ” .Сам Олесь Довгий проігнорував всі телефонні та письмові прохання про коментар щодо можливої причетності до трудової афері.Якщо правоохоронці і надалі будуть ігнорувати діяльність ” лохотрону ” , він працюватиме ще довго. Люди з регіонів все одно шукатимуть у столиці кращої долі , прагнучи хоч трохи заробити , щоб пережити по-справжньому важкі часи тотального ” ПОКРАЩЕННЯ ” !

20.09.2013 11:21
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля