УКР
УКР

У двух мам редкое и неизлечимое заболевание!

0 - 0

Оксані 32 роки. Вона молода, красива, життєрадісна, чуйна мама та дружина. Від народження вона бореться за життя. Та до вродженої вади серця додалася ще одна недуга – гіпертензія легень.Та й це – не останнє випробування. Оксані потрібна пересадка і серця, і легень. Поряд з жінкою вже десять років бореться за її життя й чоловік Василь. Каже, спершу соромились звертатись по допомогу до людей, та бажання жити не залишає інших шансів. Щоб мама одужала, мріє і маленький Владик. Він також прикладає чимало своїх дитячих зусиль.

Оксані допомагає благодійний фонд “Крила надії” http://krylanadiyi.org.ua/info/kulish-oksana

Асоціація хворих легеневою гіпертензією:http://vk.com/wall-40748309_257http://pha.org.ua/article/need_help/tim_hto_moze_dopomogti.html

Телеканал новин „24”.http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?moloda_mama_oksana_potrebu_vashoyi_dopomogi&objectId=79905#.UjyS4_B87Hg.vk

Відео:http://www.youtube.com/watch?v=ukUy-GmMi3o&feature=youtu.be

 

Олена Паламарчук , 28 роківДіагноз: Ідіопатична легенева гіпертензія . Недостатність трикуспідального клапана I ст. II ФК . ДН I- II ст.

У 2011 році Олена тяжко захворіла : їй поставили страшний діагноз – Ідіопатична легенева гіпертензія.Рідкість діагнозу : 1-2 випадки на 1 мільйон осіб .

Необхідно обстеження в клініці UKGM м. Гіссен , в Німеччині, де Олену готові прийняти. Клінікою виставлений офіційний рахунок в 8000 Євро ( 7500 Євро – обстеження , 500 євро – послуги перекладача)

Так само, на даному етапі лікування, призначений препарат Ревацио : ціна 665 Євро на місяць.

Перед молодою сім’єю стоїть завдання в оплаті рахунку та інших витрат, які їм необхідно здійснити в найближчі терміни. Ціна авіаквитка з Борисполя ( м.Київ ) до Німеччини 540 Євро .Загальна сума в 9205 Євро досить велика і непідйомна для сім’ї.

Олена Паламарчук | Благодійний фонд ” Оберіг життя”http://donor24hrs.com.ua/palamarchuk-elena-viktorovna

Прямі контакти: тел. +38096 182 80 60lelapalamarchuk@gmail.com

Асоціація хворих легеневою гіпертензією:

http://vk.com/wall-40748309_254

http://pha.org.ua/article/need_help/dayte_shans_git.html

Ціх дівчат чекає клініка Німеччини, місто Гіссен

Допоможіть їм!

21.09.2013 18:23
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору