УКР
УКР

Золота антилопа Вінницького медуніверу та хто вгамує ректора

0 - 0

Ректор Вінницького медуніверситету Василь Мороз не на жарт розбушувався. “Ще! Ще! Ще!..”. Знову удар копитом — і кількість золота незчислимо зростає. Ненажерливий правитель-хитрун та його служки-підлабузники вимагають від підлеглих, під загрозою розправи, нових і нових надходжень дорогоцінного металу.

Сумним є кінець для здирників: їх буквально поховано у золоті, що, з рештою, перетворилося на звичайні черепки. Зло буде покаране — до такого висновку приводить нас відома індійська казка “Золота антилопа”. У її світлі можна оцінити діяльність керівника Вінницького медуніверситету Василя Мороза, горезвісна “слава” якого набула державного розголосу й, навіть, вийшла за межі країни.

Інформація чисельних джерел (усних, судових, інтернет) свідчить і доводить, що у своєму поважному віці Василь Мороз став “лідером” серед керівників-корупціонерів медичних вищих навчальних закладів України. Якщо він і не створював особисто корупційну систему і хабарницькі схеми, то принаймні “дбайливо” доглядав за ними, плекав, покращував, нарощував оберти.

Результат — за кожен крок вперед у Вінницькому медуніверситеті (і в навчанні, і у викладацькій науковій діяльності) — гроші, послуги, співавторство тощо.

На жаль, на таких руйнівних моральних засадах виховується не одне покоління студентів, майбутніх провізорів та лікарів, які покликані за першим зверненням приходити на допомогу пацієнту.

Знову ж таки, – на превеликий жаль, “слава” корупціонера або просто здирника, завжди ласого до чужого, затьмарила сприйняття ректора Василя Мороза як Героя України, академіка, вченого, науковця, педагога, лікаря.

Організована ним бізнес-робота на кафедрах Вінницького медуніверситету за підтримкою Міністерства охорони здоров’я України та правоохоронців Вінниччини та заохочення викладачів до стягнення зі студентів у будь-який спосіб коштів, як це не прикро, – набули широкого розмаху. У таку діяльність втягнуті усі, як то кажуть: “от мала до велика” – від лаборанта та асистента до завідуючого кафедрою та проректора.

Своєрідним видом хабарництва є вимагання співавторства у молодих науковців університету. За відмову — геть з роботи!.. Отож – “від усіх за здібностями – собі на потреби…”.

Остання подія, що привернула до себе не аби яку увагу, знову з “душком” хабаря та вимагання. Йдеться про справу журналіста видання „Тарасова правда” Тараса Чорноівана, який за певну винагороду в 400 тисяч гривень мав ніби-то прибрати з інтернет-сторінки усі чисельні правдиві матеріали, компрометуючі ректора та його підлеглих корупціонерів — завідуючу кафедрою фармацевтичної хімії, доцента Тетяну Ющенко, декана фармацевтичного факультету, він же завідуючий кафедрою фармації, доцента Володимира Бобрука, проректорів Юрія Гумінського та Вікторію Петрушенко.

І на останок постає декілька риторичних запитань: скільки потрібно нагород та відзнак, з яких ректор Василь Мороз створив ширму недоторканості і якими мають бути його статки, щоб вгамувати жагу до владарювання на широку ногу та ще й у віці за 70 років і що має відбутися, аби у такому віці людина, наділена великими правами і обтяжена відповідальністю задумалася про свою гідність та честь і про те, що є і Божий суд.

25.09.2013 18:54
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля