УКР
УКР

Пороблено в Україні

0 - 0

Людину безпідставно звинуватили у вживанні наркотиків.

Я, Струпинський Сергій Іванович, 1970 року народження, проживаю в м. Енергодар Запорізької об. Я батько багатодітної сім’ї, маю 7 дітей. Після того, як 14 серпня я потрапив не з моєї вини в ДТП, я був оглянутий в прийомному покої медичної частини свого міста.

Аналіз на алкоголь не підтвердився, а ось тест на наркотики показав вміст морфіну, що для мене було повною несподіванкою.

Мені 43 роки. Мої діти та дружина за все життя не бачили мене ні з сигаретою, ні п’янним, ні тим більш в стані наркотичному. Та на мої заперечення ніхто – ні медперсонал, ні інспектор не зважали. В протоколі записано що я знаходився в стані наркотичного с’пяніння. Таким чином за 15 хвилин я став наркозалежним без рішення суду,без серйозних аналізів.

В інструкції до тестів записано: Увага!При отриманні попередніх позитивних результатів зразки сечі повинні бути перевірені більш досконалим методом (газова хроматографія, масс/спектрометрія) до винесення кінцевого висновку.

Зараз я подав заяву на те, щоб мої аналізи були відправлені в Запоріжжя на більш детальне обслідування, але проблема в тому,що нікому нічого не потрібно, і ніхто нічого не хоче слухати, через два тижні має пройти суд. Хочу вірити, що суд прийме до уваги мої аргументи, якщо ні, в такому разі незаконно покараний буду не тільки я, але і вся моя сім’я, тому що я єдиний працюю.

Загрожує мені 3000 штрафу та заборона водити авто на 3 роки.

ПС. Пройшов рівно місяц. Я сподівався, що моя проблема позитивно буде вирішена в суді. На суд я прийшов, як я думав з беззаперечними фактами моєї невинуватості. Мої аналізи були перевірені в Запоріжжі в областному диспансері, ніяких наркотичних речовин небуло знайдено. Медична частина видала мені формуляр, в якому чітко зазначено, що старий протокол не дійсний, висновок такий:ознак сп’яніння не виявлено – тверезий! Але для судді цих фактів мало, він затребував оригінали аналізів, або щоб я “привів йому” лікаря який робив аналізи, суд відкладено ще на тиждень.

15.10.2013 15:29
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору