УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

Ситуація з територієї колишнього дитячого садку в Києві

0 0 - 0 0

Шановні представники ЗМІ в Україні!Я, Олексій Віталійович, мешканець Києва, звертаюсь до Вас з проханням будь-якими можливими способами посприяти в досягненні бодай-якогось успіху у київській справі по облаштуванню занедбаної, забутої, некотрольованої території колишнього дитячого садку.

Я розумію, що в такий складнйи час всім не до таких “простих побутових” питань, але як коріний Києвлянин я все ж таки не можу залишатись в стороні.

Мова іде про територію колишнього дитсадку за адресою м. Київ, вул. Якіра, 14А.Докладніше я намагаюсь зібрати інформацію в блозі ЖЖ – http://ka81.livejournal.com/10499.html

В мене як у пересічного громадянина немає достатньо можливостей і наснаги щоб “боротись” і здобувати необхідну інформацію від владних структур (хто є власником території та будівлі, чому він не доглядає за ділянкою,.).

А отже, сподіваюсь, що такий матеріал стане цікавим для когось з представників преси, телебачення, громадських організацій, і можливо з Вашою допомогою ситуація зрушить з мертвої точки.

В будь-якому разі – дякую і вибачюсь за користування Вашим часом.

11.03.2014 14:20
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору