УКР
УКР

Ситуація з територієї колишнього дитячого садку в Києві

0 - 0

Шановні представники ЗМІ в Україні!Я, Олексій Віталійович, мешканець Києва, звертаюсь до Вас з проханням будь-якими можливими способами посприяти в досягненні бодай-якогось успіху у київській справі по облаштуванню занедбаної, забутої, некотрольованої території колишнього дитячого садку.

Я розумію, що в такий складнйи час всім не до таких “простих побутових” питань, але як коріний Києвлянин я все ж таки не можу залишатись в стороні.

Мова іде про територію колишнього дитсадку за адресою м. Київ, вул. Якіра, 14А.Докладніше я намагаюсь зібрати інформацію в блозі ЖЖ – http://ka81.livejournal.com/10499.html

В мене як у пересічного громадянина немає достатньо можливостей і наснаги щоб “боротись” і здобувати необхідну інформацію від владних структур (хто є власником території та будівлі, чому він не доглядає за ділянкою,.).

А отже, сподіваюсь, що такий матеріал стане цікавим для когось з представників преси, телебачення, громадських організацій, і можливо з Вашою допомогою ситуація зрушить з мертвої точки.

В будь-якому разі – дякую і вибачюсь за користування Вашим часом.

11.03.2014 14:20
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля