УКР
УКР

СИНДРОМ

0 - 0

В сюжеті з програми “В центре событий ” від 14.04.2013 телеканалу “ТВ Центр” (http://www.youtube.com/watch?v=KJ94WhG4qdk)

розповідається, що до арбітражного суду Москви було подано позов до федерального уряду США з вимогою скасувати договір 1867 року про продаж півострова Америці. Позивач – Межрегиональное общественное движение в поддержку православных образовательных и социальных инициатив «Пчелки». Крім повернення Аляски та інших проданих територій, позивачі вимагають виплати багатомільйонних компенсацій.

В сюжеті також сказано (цитата): “Аляска – найбільш яскравий, але не єдиний випадок. Російські володіння розташовувались на території сучасних штатів Каліфорнія і Гавайські острови. Тимчасові поселення росіян були в Вашингтоні і Орегоні. Від архіпелагу Шпіцберген ми відмовились в обмін на визнання Норвегією Радянського союзу. І вже в 2000-чні поступилися Китаєві зразу декількома островами : Даманський, Тарабаров, Великий Усурійський. А тим часом Китай – чи не єдиний сьогодні приклад успішної дипломатії. За останні півстоліття він повернув собі 30% спірних територій – і все винятково шляхом переговорів і судів. … Після розпаду СРСР Росія взяла на себе зобов’язання за царськими боргами. До того ж, на днях Касаційний суд Франції нарешті визнав Свято-Миколаївський собор власністю Росії. Головним аргументом за повернення святині стала якраз правонаступність: Росія теперішня законно успадкувала власність Росії імперської. Адже колись цей невеликий клаптик землі придбав все той же ОлександрІІ, який і продав Штатам Аляску. ”

Проте ці ідеї для Росії не нові. Ще 21 січня 2013 року лідерами Регионального отделения Курганской области Политической партии «Российский общенародный союз» Роговым Валерием Сергеевичем и Коневым Игорем Юрьевичем направлено позовну заяву до Верховного Суду РФ. Суть позову – “требование возврата Аляски, незаконно занимаемой Федеральным Правительством США“. (http://roskurgan.ru/vozvrashhaj-ka-zemlitsu-alyasochku/#.UyYF6PFp1pz)

17.03.2014 17:02
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору