УКР
УКР

Плата за народження.

0 - 0

Цього року через декілька тижнів у моїй сім’ї буде поповнення…Так у мене виникає питання: за чергового українця, який має народитися мені потрібно “заплатити” (якщо це називається словом – заплатити) біля 5 тис. грн., які я заробляю 2 місція.А ще потрібно за щось прожити, купити підгузники і т.д? Чому 5 тисяч? Так як першого сина, моя дружина, родила кесеровим розтиом, тому другу дитину також, а ціна таких родів у нас по розцінкам роддому і їхньому прайскуранту так званих лікарів досягає в межах 5 тис.грн. (це як договоришся і як заспівають). Що робити? – не родити? це абсурд… -не давати хабаря, -скажете Ви…. я відповім що за, але хто підійде у важливий момент і хто надасть допомогу і прийме роди? Здоров’ям дружини і майбутньої дитини нехтувати через якісь гроші, я не буду. Це ж моя кохана дружина, найкраще що може бути, моя дитина і моє найдорожче, моя сім’я. Я чудово усвідомлюю і розумію, що даючи взятку ці жалюгідні гроші і для мене важко зароблені є тою кров’ю “Небесної сотні”, але я нічого не можу зробити. Можливо раніше, коли була вся куромпована влада починаючи від простого працівника міліції, прокурорів, суддів і закінчуючи верхівкою влади минулого року чи ще колись в інший час я б змерився, але зараз ні.

Мабуть ще довго в нашій ненці Україні буде панувати хабарництво. Адже не давши цього “окривавленого хабаря”, я просто залишаюсь з проблемою сам на сам і ніхто не підійде, і ніхто навіть не гляне у бік породіллі, а ще гірше навіть з образою чи призирлицтвом будуть дивитися у сторону людини яка не захотіла “віддячити” хабарьом лікарю, який виконував свою роботу; хоча нажаль, він цього не усвідомлює уже давним давно, мабуть він забув, що це його робота і його прямий обов’язок він звик, що за кожну роботу йому мають щось запхати у кишеню… Тут можна ще багато писати не лише про лікарів, про вчителів, високопосадовців… Проблема залишається і напревеликий жаль дуже довго треба часу, щоб її знищити, викорчити з нашого суспільства. А нові молоді люди (цих і інших сфер професій), які ще не знаються з хабарями, вони не будуть мати справу з корупцією і будуть боятися її, якщо вона буде знищена або принаймні буде викриватися показово буде відбуватися боротьба. Я звертаюся, до Вас, давайте разом цим і займемося.

Щодо пологів чи інших послуг у ЄС: Ми всі стояли разом із студентами на майдані (власне з чого він почався) для входу В ЄС в який ми так хочемо. Значна медецина У ЄС є платна. Знаю тих людей, які приїжджають із заробіток Італії, Іспанії, навіть Америки і тут звертаються до стоматолога бо там ой як дорого, у нас дешевше. Я розумію, що за це потрібно там в країнах Євросоюзу платити, але не у конвертах… Я оплачу, нехай лікар вкаже у яку касу, де мені видадуть чек з описам за які послуги, ліки оплачено. Але це все ми досягнемо дійсно із перезавантаженням в Медичній галузі, про те перевантаження насамперед повинне відбутися у головах пацієнтів, а тоді вже і підвищення зарплатні при чому гідної для лікарів, страхова медицина і все таке інше.Доречі щодо медичної страховки то у нас вона в Україні є, але лише на підприємствах з іноземними інвесторами (але це інша тема).

Щодо домовленості: Чому ми не можемо вибрати лікаря у якого дружина хотіла б народжувати. Є ті люди, які ризикують і не домовляються та йдуть народжувати до лікаря який є на зміні тобюто чергового, якщо повезе, що на зміні лікар до якого черга щоб народжувати і якщо роди триватимуть не довго і якщо все пройде швидко – це дуже добре якщо так повезе. Для мене тут є багато якщо… і також досвід при першому народженні дитини. Тоді ми народжували у пологовому будинку міста Дрогобича, роди тривали майже 12 годин, після чого на консиліумі вирішили робити кесеровий рознтин. Спочатку роди приймав лікар з яким ми домовлялися (це до оперування). Він перед тим був дві зміни і попав вже на наші роди тобто на третю зміну підряд. Я розумію що йому ніхто за це не платить, і що за це ми зним домовилися, за що я йому віддячу скільки вважаю за потрібне. Але коли прийняли рішення оперувати то після оперування, дружина ще не відійшла добре від наркозу, як їй сказали дати анестезіологу потрібно стільки, а тому стільки. І це ті лікарі, які були у свою зміну. Пригадую, тоді дружина передзвонювала і декілька разів нагалошувала що їй казали аби розрахуватися, я повторював, що ми вже про це говорили, а вона навіть не пам’ятала що була така розмова. Не знаю, може це був такий стан після родів, але знаю що гроші я давав тим людям, з якими я не домовлявся ні про що. А давав тому, бо наголосили що треба розрахуватися, а тоді у стані шоку, тривоги людина добре не усвідомлює реальності, та й ще тоді у пологовий не пускали (не знаю як зараз). Адже потрібно ліків купити, їсти принести, попросити щоб передали і т.д. Звісно, як би я після того не обурювався, але “подякував”. Так я наперед домовлявся і лікар знав, що він має відпрацювати не свою зміну і йому за це оплатять “ПОДЯКОЮ”, але не всім іншим, які цього дня прийшли на роботу і загялядають тобі у кишеню. Якби це не виглядало, ми теж пацієнти у більшості випадків винні, пхаємо, тоді обурюємося, але відкрито про це ніхто не говорим.

І накінець.НІ, я не та людина, яка вагається дати чи не дати, але потім «ДЯКУЮ» лікареві певною сумою. Можливо багато хто скаже йти і на якого лікаря попадемо, без ніякої домовленості і все. Але є такі лікарі у яких “дурна слава”, зрозуміло що ніхто злого не хоче породіллі і дитини, але перечитавши стільки форумів є такі лікарі від яких тільки і несе спирнем, інші ще десь там засвітилися і мають погану репутацію, то чому б мені невибрати того лікаря, який має авторитет серед пацієнтів. Так тут це тут можна довго дискутувати. І ще останній момент оплату лікар бере після того як дитина народиться і не завжди вони вимагають, але досить часто намікають. Зрозуміло що не знатиме скільки йому дадуть, але якщо мало чи ще недали то можна довго виписуватися.

08.04.2014 09:02
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору