УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

В Вінниці проходить акція “Бойкот Московському патріархату”

0 0 - 0 0

Абсолютно справедливим є бажання украхнців не купувати російські товари, щоб не підтримувати агресора економічно. Але мало хто задумується над тим, що церква також веде економічну діяльність. І мало хто задає собі питання – а куди, власне йдуть наші пожертви, які всі ми в період християнських свят приносимо до церкви. І дві гривні пожертв від бабусі в селі, і кілька тисяч від бізнесменів в Киеві стікаються в великий поток. Чи сприяє цей поток миру і єдності в Україні? Останні факти свідчать, що ні. Священики УПЦ МП підтримують сепаратистів в Словянську та роблять все можливе для недопущення спілкування Константинопольського патріаха Варфоломія напряму з українською паствою. https://www.facebook.com/groups/235997906589158/

Багато наших громадян навіт не звертають увагу на те, до якої церкви вони несуть свої пожертви. Та й церкви Московского патрархату намагаються не афішувати свою належність до такої. На вивіских значиться Українська Православна Церква (УПЦ). І дуже рідко  УПЦ МП.

Активісти м.Вінниці вирішили проінформувати громадян про розташування церков МП і закликали подумати, чи варто нести туди свої пожертви, чи варто економічно підтримувати пяту колону?

Акція відбувається з 22 по 25 квінтя на вулицях міста.

23.04.2014 13:42
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору