УКР
УКР

В Вінниці проходить акція “Бойкот Московському патріархату”

0 - 0

Абсолютно справедливим є бажання украхнців не купувати російські товари, щоб не підтримувати агресора економічно. Але мало хто задумується над тим, що церква також веде економічну діяльність. І мало хто задає собі питання – а куди, власне йдуть наші пожертви, які всі ми в період християнських свят приносимо до церкви. І дві гривні пожертв від бабусі в селі, і кілька тисяч від бізнесменів в Киеві стікаються в великий поток. Чи сприяє цей поток миру і єдності в Україні? Останні факти свідчать, що ні. Священики УПЦ МП підтримують сепаратистів в Словянську та роблять все можливе для недопущення спілкування Константинопольського патріаха Варфоломія напряму з українською паствою. https://www.facebook.com/groups/235997906589158/

Багато наших громадян навіт не звертають увагу на те, до якої церкви вони несуть свої пожертви. Та й церкви Московского патрархату намагаються не афішувати свою належність до такої. На вивіских значиться Українська Православна Церква (УПЦ). І дуже рідко  УПЦ МП.

Активісти м.Вінниці вирішили проінформувати громадян про розташування церков МП і закликали подумати, чи варто нести туди свої пожертви, чи варто економічно підтримувати пяту колону?

Акція відбувається з 22 по 25 квінтя на вулицях міста.

23.04.2014 13:42
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору