УКР
УКР

Підтримка створення механізму захисту незаконно обвинувачених громадян

0 - 0

20.05.2014 року о 10:00, під стінами Верховної Ради України буде проходити акція протесту проти судового свавілля та на підтримку законопроекту № 4708 «Про заходи забезпечення конституційних гарантій громадян на судовий захист в Україні».

Ініціатором проведення акції виступає ГО «Комісія захисту незаконно обвинувачених», яка наполягає на необхідності прийняття даного законопроекту, спрямованого на відновлення прав незаконно засуджених в Україні.

Майже кожен в Україні хоча б один раз відчув на собі свавілля правоохоронних органів та корупційність судової системи. Порушення кримінальних справ часто не пов’язані із розслідуванням злочинів, а є бізнесом правоохоронних та судових органів.

На даний час тисячі невинних людей знаходяться в тюрмах без надії на порятунок. Цей законопроект має механізм, який допоможе відновити конституційні права цих людей та звільнити всіх незаконно засуджених.

Покладемо кінець незаконному засудженню людей і звільнимо невинних разом!!!

Довідка:Законопроект № 4708 ініціює створення спеціальної державної комісії, в яку зможуть звертатися громадяни, якщо вважають, що їх незаконно засудили. Компетенція цієї комісії – проводити перевірку і визначати, чи були під час досудового або судового слідства порушені права засудженого. У разі виявлення таких порушень комісія виноситиме ухвалу, згідно з якою людина, чиї права були порушені, матимуть право на повторний судовий розгляд справи.

19.05.2014 19:31
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору