УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

Підтримка створення механізму захисту незаконно обвинувачених громадян

0 0 - 0 0

20.05.2014 року о 10:00, під стінами Верховної Ради України буде проходити акція протесту проти судового свавілля та на підтримку законопроекту № 4708 «Про заходи забезпечення конституційних гарантій громадян на судовий захист в Україні».

Ініціатором проведення акції виступає ГО «Комісія захисту незаконно обвинувачених», яка наполягає на необхідності прийняття даного законопроекту, спрямованого на відновлення прав незаконно засуджених в Україні.

Майже кожен в Україні хоча б один раз відчув на собі свавілля правоохоронних органів та корупційність судової системи. Порушення кримінальних справ часто не пов’язані із розслідуванням злочинів, а є бізнесом правоохоронних та судових органів.

На даний час тисячі невинних людей знаходяться в тюрмах без надії на порятунок. Цей законопроект має механізм, який допоможе відновити конституційні права цих людей та звільнити всіх незаконно засуджених.

Покладемо кінець незаконному засудженню людей і звільнимо невинних разом!!!

Довідка:Законопроект № 4708 ініціює створення спеціальної державної комісії, в яку зможуть звертатися громадяни, якщо вважають, що їх незаконно засудили. Компетенція цієї комісії – проводити перевірку і визначати, чи були під час досудового або судового слідства порушені права засудженого. У разі виявлення таких порушень комісія виноситиме ухвалу, згідно з якою людина, чиї права були порушені, матимуть право на повторний судовий розгляд справи.

19.05.2014 19:31
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору