УКР
УКР

“Комічний кандидат в мери Києва зустрічається з виборцями”

0 - 0

24 травня 0 10:00 біля метро «Либідська» пройде зустріч кандидата в мери Києва – ОлегаМаслюка.

Олег Маслюк – Голова села Бондарка, мисливець місяця, має велику кількість грамот та дипломів; кандидат в мери Києва. На зустрічі буде презентувати свою програму, спілкуватися з виборцями та дарувати подарунки. Головними змінами, які необхідно впровадити, кандидат вважає приєднання села Бондарка до Києва, надання “суржику” статусу регіональної мови Києва та надати владу приїжджим. В образі та програмі Маслюка можна побачити відголоски всіх інших політиків України.

Нещодавно вже проходила зустріч Олега Маслюка з жителями Києва, яка викликала великий інтерес та публікації в ЗМІ – http://thekievtimes.ua/photo/373573-oleg-maslyuk-literi-vivchili-a-dosi-chitayemo-bukvar.html

https://www.youtube.com/watch?v=-7ClsolpRBo

Поясніть, як буде проходити вивчення суржику?

– Суржик – це така мова, яка не має чітких рамок. Просто ми будемо вводити деякі правила, загально прийнятні, наприклад «обЯзательно» або «Ваще огонь», щоб якісь норми пунктуації і правопису зберігалися. А то ж буде свавілля. Якщо латинь – це мертва мова, то суржик – це дуже жива мова. А навчати суржику ми не збираємося. Ти або знаєш цю мову, або ні.

 

23.05.2014 17:46
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору