УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

“Комічний кандидат в мери Києва зустрічається з виборцями”

0 0 - 0 0

24 травня 0 10:00 біля метро «Либідська» пройде зустріч кандидата в мери Києва – ОлегаМаслюка.

Олег Маслюк – Голова села Бондарка, мисливець місяця, має велику кількість грамот та дипломів; кандидат в мери Києва. На зустрічі буде презентувати свою програму, спілкуватися з виборцями та дарувати подарунки. Головними змінами, які необхідно впровадити, кандидат вважає приєднання села Бондарка до Києва, надання “суржику” статусу регіональної мови Києва та надати владу приїжджим. В образі та програмі Маслюка можна побачити відголоски всіх інших політиків України.

Нещодавно вже проходила зустріч Олега Маслюка з жителями Києва, яка викликала великий інтерес та публікації в ЗМІ – http://thekievtimes.ua/photo/373573-oleg-maslyuk-literi-vivchili-a-dosi-chitayemo-bukvar.html

https://www.youtube.com/watch?v=-7ClsolpRBo

Поясніть, як буде проходити вивчення суржику?

– Суржик – це така мова, яка не має чітких рамок. Просто ми будемо вводити деякі правила, загально прийнятні, наприклад «обЯзательно» або «Ваще огонь», щоб якісь норми пунктуації і правопису зберігалися. А то ж буде свавілля. Якщо латинь – це мертва мова, то суржик – це дуже жива мова. А навчати суржику ми не збираємося. Ти або знаєш цю мову, або ні.

 

23.05.2014 17:46
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору