УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

Вдруге у Токіо 28 червня відбудеться Мегамарш у вишиванках

0 0 - 0 0

Українці, японці та друзі одягнуть вишиванки в Японії в Токіо 28 червня. Другий щорічний Мегамарш у вишиванках в Токіо цьогоріч відбудеться в районі Ґінза. Парад вишиванок розпочнеться з парку Мізутанібаші о 13.00, неподалік станції Токіо, та попрямує до парку Хібія. Організатори та спільнота українців запрошують всіх, хто буде в цей час в Токіо, приєднатися до всесвітньої ініціативи українців. В Україні цього ж дня Мегамарш у вишиванках відбудеться в Одесі, де японці також приєднаються до свята.

 Захід є аполітичним та проводиться для популяризації української культури в Японії та розвитку українсько-японських відносин, підтримання єдності країни та її розбудови.

Організатори заходу – спільнота українців в Японії «Краяни» вдячні за підтримку Посольству України в Японії та місії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до акції у події на Фейсбук http://www.facebook.com/events/1517181125169648/ та запросити свої знайомих та друзів, які живуть в Японії.

В Токіо мегамарш у вишиванках вперше відбувся у 2013 році за ініціативи українських студентів Токійського аграрного університету. У 2013 році захід зібрав більше 70 українців, які проживають в Японії, а також японці, яким цікава та небайдужа Україна. Захід проводився в районі Шібуя, маршрут пролягав через відоме перехрестя на станції Шібуя та площу Хачіко. Фотографії минулорічної події можна побачити тут .

Питання та пропозиції пишіть на електронну пошту megamarch.tokyo(а)gmail.com

 

23.06.2014 17:17
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору