УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

НОКАУТ НЕВІДОМИМ МАРОДЕРАМ

0 0 - 0 0

НОКАУТ НЕВІДОМИМ МАРОДЕРАМ

26.06.2014 р. у м. Києві під час прес-конференції громадські активісти наведуть докази скоєння зухвалих злочинів з боку незаконних озброєних формувань, які пов’язують свої дії з відновленням «революційної справедливості».Під час заходу будуть наведені приклади корупційних зв’язків між правоохоронцями та т.з. «представниками Правого сектору», а також оголошено про початок операції «Нокаут», яка передбачає консолідовану участь легальних охоронних підприємств у боротьбі проти зазначених формувань.

У прес-конференції візьмуть участь:1. Денис Ципін, адвокат Центру Конфліктології та Права, голова МЕДІА-ПРАВОВОГО СЕКТОРу.2. Павло Барнацький, перший заступник голови ВГО «Антикорупційний нагляд».3. Сергій Шабовта, президент Української федерації професіоналів безпеки.

Увага, «Машина Захарченка»!Одразу після прес-конференції у центрі в м. Києва громадськими активістами буде відкритий «Пам’ятник невідомим мародерам».Це акція, яка має за мету звернути увагу суспільства і керівництва країни на критичне зростання розбоїв та пограбувань, в яких беруть участь незаконні озброєні формування при потуранні представників правоохоронних органів.

Прес-конференція відбудеться 26.06.2014 р. в ІА “Українські Новини” за адресою вул. Еспланадна, 20; початок – о 10.00.

Вхід за журналістськими посвідченнями.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 067-404-24-21

Організатор прес-конференції: Центр Конфліктології і Права, м. Київ

25.06.2014 13:12
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору