УКР
УКР

РОБИ_ВИБОРИ!

0 - 0

В свою чергу кампанія #Роби_Вибори стала першою масштабною мобілізаційною ініціативою по подоланню політичної апатії серед української молоді, ініціативою покликаною нагадати молоді про її роль. Проект об’єднав політологів, експертів гуманітарних сфер, діячів культури, музикантів і безліч небайдужих громадян, які посильно допомагають в його розвитку. Ми говоримо про політику, перебуваючи поза нею. Наші гасла: #Роби вибори!, #Роби більше – спонукають до віри в себе і у власні сили змінити власне життя і життя цілої країни.

Наші прагнення і цілі пройшли шлях від абстрактних концептів до живих подій. Завдяки вашій активності, готовності до співпраці і небайдужості. Що ж ми зробили за цей час? Ми з #РОБИли_БІЛЬШЕ.

За період кампанії було проведено 7 лекцій-зустрічей із знаними діячами політики, культури, громадського сектору, лекції охопили #Харків, #Київ, #Одесу, #Львів. Спікерами були #Влад_Троїцький, #Рибачук_Олег, #Гаврилишин_Богдан, #Сашко_Положинський, #Андрій_Худенко та інші. На цих лекціях-зустрічах ми говорили про вплив культури на політику, про те, як досягти високого рівня розвитку.

В рамках проекту було реалізовано інсталяцію, яка була встановлена в трьох містах #Львові, #Києві, #Харкові. Інсталяція має назву #Двері у майбутнє. Кожен бажаючий міг пройти через символічні двері-вибори та написати на стіні-планшеті своє бачення майбутнього України. Інсталяція користується шаленою популярністю серед студентів. Побачити, що з того вийшло можна тут: www.facebook.com/robuvuboru

Ознакою успішності кампанії було те, що концепти, які популяризувались спонукали до самоорганізації і проявів ініціативи. Як наслідок відбувся Всеукраїнський #флешмоб_Роби_Вибори, який охопив #Тернопіль, #Житомир, #Дніпропетровськ, #Хмельницький. Також, ініціативою місцевих активістів кампанія у формі агітації, відбувається у м. Новомосковськ, Дніпропетровської області.

До кампанії долучилися також широковідомі українські гурти #Тартак, #ТНМК, #Скрябін, #Гич Оркестр, #Абу-Касимові_Капці, #О.Torvald. Що дозволило нам провести серію благодійних концертів у #Львові, #Києві, #Харкові, під час яких здійснювався збір коштів на підтримку воїнів, які приймають участь в #АТО. Про популярність гуртів і ідеї кампанії свідчить той факт що концерт у #Львові зібрав вісім тисяч учасників. Сподіваємось за розвагами молоді люди не забули про мету концерту і кампанії і переймуться цими цінностями, втілять меседж кампанії в життя.

В кінці кінців саме ви покажете чи досягла кампанія успіху, адже, хоча ми любимо гумор і епатаж, справа дуже серйозна. Ти повинен прийти і проголосувати, відповідально і свідомо зробити свій вибір. #Роби_Вибори і реалізуй своє прагнення до кращого.

18.10.2014 15:22
0 - 0



Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору