УКР
УКР

В Івано-Франківську визначено переможців суперфіналу брейн-рингу

0 - 0

22 листопада в Івано-Франківську проходив суперфінал християнської інтелектуальної гри брейн-ринг «Історія УГКЦ в підпіллі». Змагались між собою 6 команд, серед яких були семінаристи (команда «Емаус»), студенти катехитично-педагогічного факультету ІФБУ (команди «Скеля», «Богуслава» та «Божі діти»), катехити Івано-Франківської архиєпархії (команда «Манна небесна») та переможці старшої вікової категорії – команда «Апостоли» з парафії архистратига Михаїла, с. Вовчинці. Гра стала для всіх учасників справжнім святом, а переможці суперфіналу (команда «Апостоли») здобули ювілейний кубок 25-ліття легалізації УГКЦ, повідомляє для прес-служби Архієпархії Катехитична комісія.

Присутні також мали можливість оглянути виставку «До Світла Воскресіння крізь терни катакомб», яку підготував Інститут Історії Церкви УКУ. Темою наступного брейн-рингу буде «Життя та діяльність митрополита Андрея Шептицького».

Як раніше повідомлялось у суботу 15 листопада у приміщенні навчального корпусу Івано-Франківської архиєпархії відбувся підсумковий тур християнської інтелектуальної гри брейн-ринг. У змаганнях брали участь команди двох вікових категорій учнів катехитичних шкіл: молодшої (10-13 років) та старшої (14-18 років). Гра проходила на деканальному та архиєпархіальному рівнях. Молодші учасники змагалися у знанні біблійних оповідань за дитячим виданням Біблії «Бог говорить до своїх дітей», а старші – історії підпілля УГКЦ (за підручником «До Світла Воскресіння крізь терни катакомб»).

У підсумковому етапі брали участь 30 команд із 17 деканатів. Кубок переможця у молодшій віковій категорії отримала команда “Знавці Біблії» з Черченського (катехит Кривень Наталія), а у старшій – команда «Апостоли» з Північно-Західного деканатів (катехит Чернецька Мар’яна). Змагання проходили цікаво і захоплююче, адже всі хотіли перемогти.

Суперфінал гри відбудеться 22 листопада 2014 р. Б. Участь у ньому візьмуть команди-переможниці підсумкового етапу, а також команди студентів Івано-Франківської духовної семінарії, катехитично-педагогічного факультету ІФБУ та катехитів.

Усі учасники та вболівальники могли переглянути виставку «До Світла Воскресіння крізь терни катакомб», підготовлену Інститутом Історії Церкви УКУ. Вона буде діяти протягом 15-22 листопада у приміщенні ІФБУ. «Пропонована експозиція – одна з перших спроб окреслити контури багатогранного феномену: християнської незламності й творчості, гнучкості і принциповості… Це плід подвигу багатьох тисяч наших батьків і матерів у вірі і свободі», – зазначає у вступному слові до посібника вл. Борис Гудзяк.

Прес-служба Архієпархії.

26.11.2014 11:43
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля