УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

Вийшов з друку новий екологічно-церковний календар на 2015 рік, який видало бюро УГКЦ з питань екології

0 0 - 0 0

Особливість цього календаря полягає у тому, що він одночасно є повноцінним Церковним календарем і містить інформацію про ключові екологічні свята в Україні та цілому світі. Календар присвячений екологічному вченню Святішого Отця Венедикта XVI, 265-му Папі Римському (з 19 квітня 2005 по 28 лютого 2013), а також Міжнародному року світла і світлових технологій, який проголосила ООН.

Екологічно-церковний календар 2015 рік – це настінний перекидний календар. Формат – А4, 14 сторінок, повноколірний. Кожна сторінка календаря у верхній частині містить оригінальні фотографії Папи Венедикта XVI, відповідно до пори та місяця року, і ключові цитати із соціально-екологічного вчення Понтифіка. У нижній частині кожної сторінки міститься повноцінний церковний календар відповідного місяця. Також тут можна знайти інформацію про основні церковні та громадські екологічні ініціативи в Україні та цілому світі.

На остатніх сторінках календаря коротко подано вчення Папи Венедикта XVI, який вважає, що поглиблення життя людини в Бозі має виявлятись також у відповідальному ставленні до створіння та більш раціональному й поміркованому використанні природних дарів Творця у нашому повсякденному житті.

Календарі можна придбати у крамницях релігійної літератури або замовити за адресом: ekoburougcc@ukr.netЗ питань замовлення можна також звертатися за телефонами: +(0342) 74 14 50; (097) 9831680.

Будемо дуже вдячні кожному за поширення інформації про наш календар, зокрема на сайтах та форумах.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

26.11.2014 11:46
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору