УКР
УКР

Вийшов з друку новий екологічно-церковний календар на 2015 рік, який видало бюро УГКЦ з питань екології

0 - 0

Особливість цього календаря полягає у тому, що він одночасно є повноцінним Церковним календарем і містить інформацію про ключові екологічні свята в Україні та цілому світі. Календар присвячений екологічному вченню Святішого Отця Венедикта XVI, 265-му Папі Римському (з 19 квітня 2005 по 28 лютого 2013), а також Міжнародному року світла і світлових технологій, який проголосила ООН.

Екологічно-церковний календар 2015 рік – це настінний перекидний календар. Формат – А4, 14 сторінок, повноколірний. Кожна сторінка календаря у верхній частині містить оригінальні фотографії Папи Венедикта XVI, відповідно до пори та місяця року, і ключові цитати із соціально-екологічного вчення Понтифіка. У нижній частині кожної сторінки міститься повноцінний церковний календар відповідного місяця. Також тут можна знайти інформацію про основні церковні та громадські екологічні ініціативи в Україні та цілому світі.

На остатніх сторінках календаря коротко подано вчення Папи Венедикта XVI, який вважає, що поглиблення життя людини в Бозі має виявлятись також у відповідальному ставленні до створіння та більш раціональному й поміркованому використанні природних дарів Творця у нашому повсякденному житті.

Календарі можна придбати у крамницях релігійної літератури або замовити за адресом: ekoburougcc@ukr.netЗ питань замовлення можна також звертатися за телефонами: +(0342) 74 14 50; (097) 9831680.

Будемо дуже вдячні кожному за поширення інформації про наш календар, зокрема на сайтах та форумах.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

26.11.2014 11:46
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля