УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

Івано-Франківський Карітас УГКЦ отримав автомобіль для потреб неповносправних

0 0 - 0 0

Урочиста передача транспортного засобу відбулася за участю офіційної делегації з Німеччини, представників Івано-Франківського Карітасу та Митрополита Володимира Війтишина.

Після передання автомобіля Митрополит освятив його: «…нехай даний автомобіль служить для тих, хто потребує його першочергово, а це люди з вадами, які очікують на допомогу і підтримку…» – зазначив Архієрей.

Даний автомобіль буде використовуватись для потреб неповносправних та Карітасу, а це для реалізації проекту «Праця з неповносправними». Ми вдячні нашим друзям з Німеччини Карітасу м. Фульда за підтримку і співпрацю для реалізації проекту на теренах Івано-Франківська та області – зазначив директор БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» митр. прот. Володимир Чорній.

Карітас єпархії Фульда з 2009 року підтримує партнерські стосунки з Івано-Франківським Карітасом і допомагає йому розбудовувати структури для роботи з молодими неповносправними людьми і членами їх сімей як в Івано-Франківську, так і в районах Івано-Франківської області, зокрема, у Богородчанах, Бурштині та Отинії.

26.11.2014 11:46
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору