УКР
УКР

Івано-Франківський Карітас УГКЦ отримав автомобіль для потреб неповносправних

0 - 0

Урочиста передача транспортного засобу відбулася за участю офіційної делегації з Німеччини, представників Івано-Франківського Карітасу та Митрополита Володимира Війтишина.

Після передання автомобіля Митрополит освятив його: «…нехай даний автомобіль служить для тих, хто потребує його першочергово, а це люди з вадами, які очікують на допомогу і підтримку…» – зазначив Архієрей.

Даний автомобіль буде використовуватись для потреб неповносправних та Карітасу, а це для реалізації проекту «Праця з неповносправними». Ми вдячні нашим друзям з Німеччини Карітасу м. Фульда за підтримку і співпрацю для реалізації проекту на теренах Івано-Франківська та області – зазначив директор БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» митр. прот. Володимир Чорній.

Карітас єпархії Фульда з 2009 року підтримує партнерські стосунки з Івано-Франківським Карітасом і допомагає йому розбудовувати структури для роботи з молодими неповносправними людьми і членами їх сімей як в Івано-Франківську, так і в районах Івано-Франківської області, зокрема, у Богородчанах, Бурштині та Отинії.

26.11.2014 11:46
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору