УКР
УКР

45 дітей з вадами розвитку пройшли сучасне обстеження в діагностичному центрі Святого Луки Івано-Франківської архієпархії

0 - 0

Лікувально-діагностичний центр Святого Луки, який був заснований з ініціативи Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина прийняв та благодійно обстежив 45 дітей та підлітків з вадами розвитку.

Як зазначив економ Архієпархії прот. Михайло Клапків: “Обстеження в приватній клініці в комфортних умовах буде сприяти інтенсивнішій інтеграції таких дітей в суспільстві, тому такий крок неостанній для нашої клініки та Архієпархії вцілому.

Прес-служба Архієпархії.

ДОВІДКА.

РОЗПОЧАВ РОБОТУ ДІАГНОСТИЧНО-МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ АРХІЄПАРХІЇ.

Причиною такого кроку є особлива українська ментальність, – звертатися до лікаря тільки тоді, коли хвороба вже присутня і спричинила серйозні погіршення організму. Концепція діяльності медичного центру вирішить цю проблему, оскільки полягатиме в обов’язковому медичному огляді 2 рази на рік для семінаристів (227 осіб), священиків (450 осіб) та священичих сімей (бл. 1450 осіб), монахів та монахинь (150 осіб). В даному закладі працюють фахові спеціалісти-медики високого рівня знань, віруючі, метою яких є не тільки призначати курс лікування, але й вміти вислухати та дати добру християнську пораду для користі як душі, так і тіла.

ФОТО ЦЕНТРУ І ОБЛАДНАННЯ ФОТОРЕПОРТАЖ ВІДКРИТТЯ МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ ВІДЕОСЮЖЕТ

28.11.2014 20:19
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля