УКР
УКР

Кібервійна – чи халатність спецслужб ?

0 - 0

Доброго вечора.

Схоже війна між Україною та РФ перейшла ще у нову площину – так звану “Кібервійну”.

Так зокрема, адміністрація комп’ютерної гри STARCONFLICT (власник – російська компанія Гайджин),яка поширюється через відомий своїм брендом інтерактивний магазин STEAMPOWERED ввела новий метод шахрайства – під приводом нарахування 100 Галактичних Стандартів (внутрішньо-ігрова валюта, яка купується за справжні гроші, або нараховується за видатні заслуги у грі) гравцям пропонується приєднатись до соціальних груп у мережі Фейсбук та Вконтакте.

Після отримання доступу до даних користувачів жодні 100 ГС не нараховуються, користувачам блокують доступ до чату та форуму з метою уникнення розголосу.

Не варто неодооцінювати цей шахрайський метод, адже окрім цієї гри ця компанія володіє ще й іншими іграми, а занадто велика довіра користувачів до соціальних мереж сприяє абсолютно легітниму збору конфіденційної інформації спецслужбами РФ.

Одже що ми маємо:

Знаменитий бренд поширює (дотого ж за справжні і чинемалі гроші) інтерактивну цифрову продукцію (контент). Люди (гравці) “ведуться на халяву” і в результаті добровільно не лише афішують свої дані, але й допомагають ворогу у зборі конфіденційних даних, які довірливі користувачі викладають у соц.мережах. Адже не секрет, що спец.служби ворога ретельно вивчають усю доступну інформацію (світлини, переписку, аудіо і відео контент), що допомагає вивявити розташування військових позицій сил АТО, родичів військовослужбовців та членів їх сімей.

Водночас заборонивши трансляцію вороженалаштованих телевізійних каналів та радіостанцій українські можновладці “забули” про Інтернет, а дарма.

Дивно на цьому фоні звучать заяви про міжнародні санкції, особливо коли ці компанії, зокрема у США самі ж їх і порушують…

Маєте реальний випадок який зі мною сьогодні трапився. Варто даний випадок слід взяти до розгляду українськими спецслужбами, а Назви компаній, що причетні до даного факту оприлюднити з метою поширення правдивих даних про їх “гниле нутро”.

Дякую за розуміння.

30.11.2014 18:51
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору