УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

Відбулися передріздвяні реколекції в Гошеві для молодіжного хору “Осанна”

0 0 - 0 0

13-14 грудня цього року у Василіянському монастирі на Ясній Горі в Гошеві відбулися реколекції (духовна віднова) для молодіжного хору «Осанна» парафії Царя Христа монастиря оо. Василіян м. Івано-Франківська під проводом духовного наставника о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ.

У часі Різдвяного посту молоді люди мали змогу радіти з Господньої присутності в їхньому житті, взяти участь у Службі Божій, прийняти Святе Причастя та, слухаючи проповіді о. Йосафата, роздумувати разом над Божим Словом.

«Молитва дає нашому розумові правду, нашій волі – добро, а нашому серцю − красу», − пише П. Кріфт у своїй книзі «Молитви для початківців». Ці слова також стали ключовими у проповіді о. Йосафата. «Їжа дає змогу нашому тілу жити, натомість молитва є поживою для кожної душі. Молитва важливіша від їжі, адже душа важливіша від тіла – вона є твоєю особистістю, твоїм «я». Після смерті під час воскресіння людина отримає нове тіло, але не нову душу. Завдяки молитвам стара душа буде очищена і просвічена», − наголосив душпастир.

Вечір суботи закінчився адорацією Ісуса Христа у Найсвятішій Тайні Євхаристії, спільною молитвою подяки і проханням про мир в Україні, мир у серці кожного християнина, мир у наших домівках, родинах і спільнотах.Одним із головних завдань дводенних реколекцій були роздуми про очищення своєї душі. Своєю наукою і добрим словом о. Йосафат розбудив у нас бажання очиститись, стати кращими та запалив ще більший вогонь віри у серцях молодих людей.

Під час цих духовних вправ всі хористи мали змогу приступити до Святої Тайни Сповіді, а також побути в тиші, приватній молитві, роздумах про своє життя тощо.

Відлуння пісень, спокій і затишок знаного монастиря на Ясній Горі ще надовго залишаться в наших спогадах. Висловлюємо заодно щиру подяку о. Йосафату за його добре слово та підтримку, а також усім учасникам реколекцій за спільну молитву і спілкування. Слава Ісусу Христу!

29.12.2014 13:55
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору