УКР
УКР

Відбулися передріздвяні реколекції в Гошеві для молодіжного хору “Осанна”

0 - 0

13-14 грудня цього року у Василіянському монастирі на Ясній Горі в Гошеві відбулися реколекції (духовна віднова) для молодіжного хору «Осанна» парафії Царя Христа монастиря оо. Василіян м. Івано-Франківська під проводом духовного наставника о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ.

У часі Різдвяного посту молоді люди мали змогу радіти з Господньої присутності в їхньому житті, взяти участь у Службі Божій, прийняти Святе Причастя та, слухаючи проповіді о. Йосафата, роздумувати разом над Божим Словом.

«Молитва дає нашому розумові правду, нашій волі – добро, а нашому серцю − красу», − пише П. Кріфт у своїй книзі «Молитви для початківців». Ці слова також стали ключовими у проповіді о. Йосафата. «Їжа дає змогу нашому тілу жити, натомість молитва є поживою для кожної душі. Молитва важливіша від їжі, адже душа важливіша від тіла – вона є твоєю особистістю, твоїм «я». Після смерті під час воскресіння людина отримає нове тіло, але не нову душу. Завдяки молитвам стара душа буде очищена і просвічена», − наголосив душпастир.

Вечір суботи закінчився адорацією Ісуса Христа у Найсвятішій Тайні Євхаристії, спільною молитвою подяки і проханням про мир в Україні, мир у серці кожного християнина, мир у наших домівках, родинах і спільнотах.Одним із головних завдань дводенних реколекцій були роздуми про очищення своєї душі. Своєю наукою і добрим словом о. Йосафат розбудив у нас бажання очиститись, стати кращими та запалив ще більший вогонь віри у серцях молодих людей.

Під час цих духовних вправ всі хористи мали змогу приступити до Святої Тайни Сповіді, а також побути в тиші, приватній молитві, роздумах про своє життя тощо.

Відлуння пісень, спокій і затишок знаного монастиря на Ясній Горі ще надовго залишаться в наших спогадах. Висловлюємо заодно щиру подяку о. Йосафату за його добре слово та підтримку, а також усім учасникам реколекцій за спільну молитву і спілкування. Слава Ісусу Христу!

29.12.2014 13:55
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору