УКР
УКР

На парафії Покрову Божої Матері с. Тарановиця вшанували живих свідків підпільної УГКЦ

0 - 0

21 грудня Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, Єпископ Коломийсько-Чернівецький Василь Івасюк та Екзарх Луцький Єпископ Йосафат Говера в с. Тарновиця на Івано-Франківщині очолили святкування 25-ого Ювілею легалізації УГКЦ.

Для такої візитації було обрано саме с. Тарновицю, яке можна сміло назвати підпільним селом Церкви, адже ж в час підпілля в помешканнях людей служились Літургії, уділялись св. Тайни, перебували на утриманні підпільні єпископи, священики…

Святочна Літургія в парафіяльному храмі Покрову Божої Матері, спогади про підпілля, яке в час проповіді озвучив Єпископ Йосафат Говера стало історичним поверненням в той час, а найголовніше, що у святкуваннях прийняли живі свідки того буремного часу.

В спільній молитві прийняли участь духовенство Львівської, Івано-Франківської архієпархій, Коломийсько-Чернівецької єпархії.

На завершення Літургії в знак подяки за збереження віри і переданням її наступним поколінням, за витримання у добрій Христовій вірі, за сприяння у проведенні підпільних богослужінь та утримання підпільного духовенства Митрополит Володимир Війтишин відзначив Митрополичою грамотою парафію с. Тарновицю в особі братства, сестринства та всіх парафіян.

29.12.2014 13:58
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору