УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

На парафії Покрову Божої Матері с. Тарановиця вшанували живих свідків підпільної УГКЦ

0 0 - 0 0

21 грудня Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин, Єпископ Коломийсько-Чернівецький Василь Івасюк та Екзарх Луцький Єпископ Йосафат Говера в с. Тарновиця на Івано-Франківщині очолили святкування 25-ого Ювілею легалізації УГКЦ.

Для такої візитації було обрано саме с. Тарновицю, яке можна сміло назвати підпільним селом Церкви, адже ж в час підпілля в помешканнях людей служились Літургії, уділялись св. Тайни, перебували на утриманні підпільні єпископи, священики…

Святочна Літургія в парафіяльному храмі Покрову Божої Матері, спогади про підпілля, яке в час проповіді озвучив Єпископ Йосафат Говера стало історичним поверненням в той час, а найголовніше, що у святкуваннях прийняли живі свідки того буремного часу.

В спільній молитві прийняли участь духовенство Львівської, Івано-Франківської архієпархій, Коломийсько-Чернівецької єпархії.

На завершення Літургії в знак подяки за збереження віри і переданням її наступним поколінням, за витримання у добрій Христовій вірі, за сприяння у проведенні підпільних богослужінь та утримання підпільного духовенства Митрополит Володимир Війтишин відзначив Митрополичою грамотою парафію с. Тарновицю в особі братства, сестринства та всіх парафіян.

29.12.2014 13:58
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору