УКР
УКР

Прес-конференцією було відкрито перший в Івано-Франківській Митрополії меді-форум «Церква і журналістика»

0 - 0

Сьогодні в приміщенні конференц-залу готелю «Станіславів» розпочав роботу, перший в Івано-Франківській Митрополії медіа-форум «Церква і журналістика».

В прес-конференції прийняли участь: отець Ігор Яців – прес-секретар Блаженнішого Святослава – Глави УГКЦ, о. Ігор Тузик – радіо «Дзвони», о. Роман Терлецький, Вікторія Плахта – голова Івано-Франківської організації Національної спілки журналістів, вела прес-конференцію п. Уляна Андрусів.

Отець Ігор Яців розпочав прес-конференцію представивши важливість форуму у співпраці Церкви і журналістів: «…церква і держава є партнерами у служіння суспільству. Засоби масової інформації є посередині між ними, щоб донести людям важливу інформацію, показати реалії. Важливо, щоб журналісти доносили інформацію про Церкву, не шукаючи сенсацій, а висвітлювали важливі події з життя Церкви для людей, щоб в такий спосіб служити людям і показувати служіння Церкви для людей. Саме про таку співпрацю має на меті даний форум, щоб ознайомити журналістів з працею церковних ЗМІ…» – наголосив прес-секретар Блаженнішого.

В свою чергу о. Ігор Тузик розповів про програму форуму, його розвиток подій та працю, про важливість і практичну сторону форуму для журналістів розповіла Вікторія Плахта, а про духовну сторону повідомив о. Роман Терлецький.

01.02.2015 00:01
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору