УКР
УКР
Маєте супутникове ТБ? Переналаштуйте тюнер!

В Івано-Франківську духовно вшанували День онкохворої дитини

0 0 - 0 0

Спільною молитвою – Молебнем до Богородиці розпочався День вшанування «онкохворої дитини» медичними капеланами угематологічному відділенні ОДКЛ. Священики благословили дітей і медпрацівників мощами св. Івана Золотоустого. Семінаристи організували концерт духовно-патріотичної пісні, щоб підтримати хворих дітей на дусі, повідомив для прес-служби о. Ярослав Рохман.

З нагоди цього дня, в обласній дитячій клінічній лікарні відбулася конференція за участю директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Романа Мельника, його заступника Зої Ціхонь, головного лікаря ОДКЛ Радислава Котурбаша, провідних онкогематологів області та духовенства.

Питання в даній проблематиці – лікування онкохворих дітей носить двосторонній характер: духовна підтримка, молитва та лікування медичними припаратами. Така співпраця обнадіює на кращі результати – говорились в час зустрічі, наводячи статистичні дані (читати довідку)

Про “Мудрість Серця”, цитуючи послання Папи Франциска з нагоди ХХІІІ Дня хворого, наголосив о. Ярослав Рохман звертаючись до медиків у свому виступі.

Ієрей Юрій Трухан – прес-секретар Архієпархії.

ДОВІДКА15 лютого у всьому світі відзначається Всесвітній день онкохворої дитини. Ця дата відзначається організаціями, які входять до складу Міжнародної конфедерації батьків онкохворих дітей. З 2003 року цей день відзначається і в Україні.

Як повідомили дитячі онкологи, станом на 1 січня 2015 року на обліку в Івано-Франківській області 94 дитини, які хворі на злоякісні пухлини і 38 дітей з доброякісними пухлинами. За 2014 рік вперше онкозахворювання було виявлено у 21 дитини, що перевищує показники минулих років.

Завідувач відділу онкогематології в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні Алла Іваненко повідомила, що відсоток дітей, які виліковуються від раку, значно вищий зараз, аніж 10-15 років тому. Рак – небезпечне, важке, але в даний час виліковне захворювання. Якщо 30 років тому в Україні виживало до 10% дітей, хворих на рак, то сьогодні – більше половини. Треба тільки вчасно діагностувати захворювання і правильно його лікувати.

01.03.2015 01:05
0 0 - 0 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ
Вгору