УКР
УКР

Стартувала великопосна екологічна ініціатива

0 - 0

З початком Великого посту розпочалась ініціатива «Екологічне навернення для порятунку створіння», метою якої є допомогти глибше і повніше пережити процес покаяння і навернення до Бога, завдяки поглибленню свідомості щодо відповідальності за створений Богом світ та шляхів її здійснення у повсякденному житті кожної людини.

Головними завданнями ініціативи є сприяння поширенню екологічного вчення Церкви та викорінення екологічних гріхів сучасності. Одним з ключових завдань ініціативи є допомогти переосмислити значення правди віри про Бога Творця та Спасителя для особистого життя і зробити відповідний внесок для того, щоб парафіяльні громади могли більш цілісно стати місцем зустрічі з Живим Христом і свідчити про Нього своїм життям.

Особливий акцент цьогорічної ініціативи ставиться на тому, щоб допомогти краще зрозуміти значення Великопосної тріади: «молитва – піст – милостиня» в контексті всього створеного Богом світу. Зокрема, для цього був підготований спеціальний буклет-путівник «Великий піст – подорож до Воскресіння в гармонії з усім створінням».

В рамках ініціативи, на загальноцерковному, єпархіальному та парафіяльному рівнях, відбудеться низка освітньо-виховних та молитовних заходів, а також практичних акцій, спрямованих на вирішення конкретних екологічних проблем, як наприклад боротьба з підпалами рослинності, пластмасовою цвинтарною атрибутикою, пропаганда енергоефективності, насадження парафіяльних садів та парків тощо.

Організатори традиційно звертаються з проханням про допомогу до духовенства стосовно інформаційної підтримки Великопосної екологічної ініціативи, а також просять звертати увагу на питання християнської відповідальності за створений Богом світ у проповідях та підготовці вірних до святої тайни Сповіді у часі Великого посту.

Детальніше про ініціативу можна дізнатися на сайті «Відповідальність за створіння», а також в її безпосередніх координаторів – єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології. Також через контакти вказані на сайті, або через референтів, можна домовитись про організацію чи підтримку відповідних тематичних заходів, а також замовити для поширення буклет «Великий піст – подорож до Воскресіння в гармонії з усім створінням», та флаєри про шкоду підпалів рослинності та цвинтарної пластикової атрибутики.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

01.03.2015 01:24
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору