УКР
УКР

В Ахрієпархії обговорили питання про духовну формацію вчителів

0 - 0

26 лютого 2015 р. Б. у приміщенні конференц-залу Івано-Франківської архієпархії УГКЦ відбулось засідання комісії у справах освіти та виховання. На початку зустрічі п. Галина Гришко, голова комісії, представила звіт про роботу за минулий рік. Вона, зокрема, звернула увагу на стан написання підручників з основ християнської етики, методичну та духовну формацію вчителів, діяльність Асоціації Християнських Батьків України тощо. Особливу увагу присутні звернули на співпрацю з департаментом освіти і науки щодо стану викладання основ християнської етики, ПОВІДОМЛЯЄ ДЛЯ ПРЕС-СЛУЖБИ АРХІЄПАРХІЇ Богдана Латишевська – секретар комісії.

Учасникам зустрічі було презентовано видання Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання, зокрема “Зцілюючи рани. Психолого-педагогічний супровід дітей трудових мігрантів”, “Білі плями в історії. Християнські сторінки в історії України”, а також обговорено можливість презентації цих видань у деканатах архієпархії.

Після короткого представлення ситуації в освітній сфері по деканатах, Кир Йосафат Мощич, єпископ-помічник, наголосив на важливості й потребі присутності священика у школі. Владика Йосафат поділився враженнями від візиту “Ad Limina” у складі делегації українських єпископів до Апостольської столиці. Нагадаємо, що 19 лютого єпископи УГКЦ на чолі з Блаженнішим Святославом відвідали Конгрегацію католицької освіти у Ватикані. На зустрічі із Генеральним секретарем цієї дикастерії монсеньйором Анджело Вінченцо Дзані єпископи УГКЦ обговорили найактуальніші проблеми в освітній сфері УГКЦ. Зокрема порушувалося питання нострифікації дипломів ІІ і ІІІ рівня, освітньої реформи в Україні та ін.

Владика Йосафат звернув увагу на потребу духовної формації учителів, а також педагогічної формації священиків. Одразу ж обговорено можливості організації такого вишколу найближчим часом.

На завершення засідання присутні обговорили план роботи комісії на 2015 рік.

01.03.2015 01:26
0 - 0Топ відео

  Поки що немає матеріалів ...

Ведучі каналу

  Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору
  ВІТАННЯ!
  Будь ласка, допоможіть нам покращити ICTV -
  поставте 2 чесних галочки:

  1.

  2. Мені

  Будь-ласка, заповніть всі поля