УКР
УКР

В який би бік не дули політичні вітри, добрі справи залишаться з людьми

01.06.2016
0 0 - 0 0 Коментувати

Липовець, Погребище, Оратів, Немирів – ці райони здавна вважались головними житницями подільського краю. На їх землях живуть і працюють знані хлібороби і аграрії.
На політичній карті України ці райони входять до складу 18 округу. Довгий час селяни на окрузі довгий час обирали лише одного народного депутата, знаного в країні аграрія Григорія Калетніка. Політична ситуація змінилась і не в кращий бік. Тепер тут керують інші чиновники. Та справи Григорія Миколайовича у 18-му окрузі пам’ятають донині. Кілька років тому у бюджет невеличкого селища Дзюньків Погребищенського району багатотисячні закордонні інвестиції надійшли саме завдяки Калетніку.

У свята і у будні Григорій Калетнік ні на мить не залишав свій 18й округ. Допомагав він своїм виборцям в нагальних проблемах і повсякденних справах
Відомі фермери області теж з теплом та вдячністю згадують Григорія Миколайовича, який завжди підтримував своїх земляків як політик і як аграрій. До порад людини, яка з діда-прадіда є відданою батьківській землі і її людям прислуховуються і тепер. За рекомендації Калетніка виробники об’єднуються в сільські кооперативи, що дає можливість бути конкурентним на ринку сільськогосподарської продукції.

Чимало Григорій Миколайович допоміг сільській медицині,освітнім закладам.

Аграрний сектор, який є основним локомотивом економіки держави через управління ним дилетантами невдовзі вичерпає свої ресурси. Селяни, які останнім часом потерпають від руйнівних реформ, потребують захисту і підтримки справжніх господарників.

В який би бік не дули політичні вітри, добрі справи залишаться з людьми.

Матеріали по темі

    Поки що немає матеріалів ...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

ВГОРУ