PGRpdiBjbGFzcz0iaWN0dl9hX2JveCI+PGNlbnRlcj48c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMzE4IiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1mb3JtYXQ9ImZ1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLXNpdGVfaWQ9IklDVFZfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ie3JlcGxhY2VfbWV9IiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+PC9jZW50ZXI+PC9kaXY+
УКР
УКР

Увага, шахраї! «QI» (вона же «QNet») – нова фінансова піраміда, яка працює відтепер і у Львові!

0 - 0

Журналіст газети ЗАМАН Туреччина (на даний момент найбільш продавана газета Туреччини), за журналисткому розслідування виїхав в Гонг Конг, для того щоб перевірити чи є офіс за вказаною адресою. Офісу на місці НЕМАЄ. www.zaman.com.tr .У Туреччині також їх офіс закритий.

Тут якщо розібратися, майже все що нам говорять про «QI»-брехня! При чому починали брехати ще на самому початку. Давайте розглянемо, найбільші, на мою думку, їхні розбіжності, такби мовити жирні мінуси.

1) Хто хоч раз читав інформацію на їхньому офіційному сайті – www.qnet.net – маячня повна!Де нам вивчати інформацію про компанію, правда ж на офіційному сайті, якби нам сказали кунетчики. Ну і хай. Хто хоч раз читав розділ «Відмова від відповідальності», а також «Заява про відсутність гарантій заробітку та доходу»?

!!! Тут чорне по білому написано, що компанія «QI» НЕ НЕСЕ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ні за точність інформації на цьому сайті,

ні за точність інформації на сторінках, ссилки яких є на сайті,

ні за якість продукції, що ми купляємо,

ні за якість наданих ними послуг,

ні за отримання пасивного доходу (стосовно після досягнення флеш-ауту),

ні за отримання доходу взагалі…

Q-NET НЕ НЕСЕ НІЯКОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ТЕ, ЩО ВАМ КАЖУТЬ РОЗПОВСЮДЖУВАЧІ І САМ САЙТ КОМПАНІЇ!! Це підтвердив представник компанії після того, як в Азербайджані порушили справу… І ще він сказав, що вони, Q-NET НЕ ОБІЦЯЮТЬ ДОХОДИ! ВОНИ ПРОСТО ПРОДАЮТЬ ТОВАР!

http://www.qnet.net/ru/footer/disclaimer/http://www.qnet.net/ru/footer/earnings_and_income_disclaimer/

Подумайте самі, що за бред!

2) Розгляньте бізнес-план логічно:Опустимо той факт, що рівномірно вибудовувати бінар з двох сторін дуже складно навіть на третьому-четвертому рівні і уявимо, що пірамідальна мережа будується рівномірно і в кожному нижестоящем рівні людей в два рази більше, ніж у вищестоящому (геометрична прогресія зі знаменником рівним двом).

Нагадаємо, що всі учасники віддають за $1000-2000 за товар, який не варто і десятої частини всієї суми, якщо не менше (але це тема для окремого посту). Тобто решта $900-1900 йде просто так з їхніх кишень.

А тепер порахуємо, скільки людей зможуть повернути ці віддані даремно гроші. По-перше, 50% людей не отримають виплат в принципі. Це суто математична особливість: нижній рівень такої піраміди завжди становить рівно половину учасників, а так як під ними нікого немає, то і виплат вони не отримують. Скільки б не розвивалася мережа, у неї завжди буде нижній рівень. Ще один рівень вище за будь-якого дорівнює 25% від усіх учасників, і ці люди отримають лише близько $250. Тобто вже як мінімум 75% людей не отримують ніякого прибутку. Завжди і стабільно, при абсолютно будь-якому розмаху мережі це ніяк не може змінитися. Насправді до цього можна додати ще 12.5% тих, хто отримає близько $600-700 і близько 6.25% тих, хто майже відіб’є хоча б витрати (хоча на ділі людина віддає ще чимало грошей за тренінги тощо).

Складаємо ці відсотки і отримуємо наступне: 93.75% учасників приречені не отримати прибутку навіть при самому райдужному розкладі, коли мережа рівномірно і стабільно будується. Кьюнетчики люблять говорити, що ці люди теж отримають гроші, коли збудують мережу під собою. Вони, однак, не розуміють, що результат цих підрахунків незмінний, при будь-якому масштабі у рівномірно вибудуваної піраміди буде 93.75% навіть не які відбили віддані гроші.

Закріпимо висновок: 93.75% людей в Qnet завжди просто віддають гроші, не отримуючи прибуток. На цьому і тримається вся компанія.

3) А тепер про продукцію :

Все, що там можна купити, продається мало того, що не дешевше нормальної ринкової ціни, а ще й на порядок дорожче. Але що ще веселіше – ви навіть не отримуєте товар, або отримуєте зовсім не те, за що заплатили (якийсь ширпотреб, якому ціна $1 при закупівлі оптом).

➀ Швейцарські годинники, вартістю тисячу іншу доларів, при цьому такого бренду в швейцарії не зареєстровано, а самі годинник не механника, а кварц, що звичайно ж істотно знижує їх вартість, є припущення, що це арабське виробництво.До речі, зазначена в контактних даних для Німеччини фірмаQF Service GmbH,Richmodstr 6,50667 Кельн,Germany

мною не знайдено.За вказаною адресою не виявлена.

➁ Золоті прикраси – ну тут ніби золото і золото… знову ж таки не все так просто, золоті кулони, навіть деякі з діамантиками, а ось ланцюжка до них вже позолочені. При цьому ціна цих виробів далеко не маленька.➂ Велнес продукція – крему, які сприятливо впливають на організм і виріб зі скла, яке нібито змінює структуру води, роблячи її смачніше, також можна носити на собі, сприятливо впливає на організм. Начебто є сертифікати, є підтверджуючі дослідження… проте ціна зовсім не дешева, знову ж таки, так і властивості виробів, маловідомих широкій публіці, не вселяють довіри, адже сертифікати і все інше – це не показник.➃ Турпоїздки – класичний таймшер, коли ви платите за тиждень або два проживання в цікавому вам місці і протягом року, двох чи більш, у залежності від вартості, отримуєте можливість скачати відпочити. Харчування і переліт – ваша окрема турбота. Тури далеко не дешеві, на скільки якісні апартаменти нададуть вам – теж неясно.➄ Цитата із Договору:«НП розуміє необхідність повного дотримання законів і підзаконних актів України для виконання своїх зобов’язань за цим Договором, включаючи вимогу про реєстрацію в якості індивідуального підприємця і обов’язок платити податки.»

Питання: І не ясно – як сама фірма QNet збирається це дотримуватися. Адже в Україні у них ніякого представництва немає. Зате в такій багатій державі, як Буркіна Фасо. Дивимося тут: http://www.qnet.net/ru/company/worldwide_offices/Тобто – їм порушувати закон можна, а чергового лоха – не можна.

1. чому продаючи путівки представники не кажуть, що у вартість путівки не входить переліт, віза, їжа, а тільки проживання в 3-му готелі.2. чому мовчать, що крім грошей заплачених за путівку є ще плата за користування?3. чому не говорять, що невикористані тижня згоряють і не можна все відкласти на останній рік?4. чому мовчать, що биодиск-шматок пластмаси5. чому не кажуть, що стародавня фірма Бернард Маєр відома тільки в Квест.нете? і в союз швейцарських годинникарів не входить?

Заголом по товарах більше питань, ніж відповідей. Ясно тільки одне, ціна товарів завищена в кілька разів. Нічого того, що обіцяється, що ви отримаєте товар безпосередньо від виробника, через що за смішні гроші – ні. Це класичний розвод, де в главу кута ставляться люди, які вже чогось досягли, ті, хто кинув цілком забезпечене життя заради ще більш забезпеченою. Тут роблять упор на справедливість і на те, що нікого ні до чого не примушують. Розумієш перспективи – вступай, не розумієш – ну твоє право, значить будеш і далі лохом. Тренінги, семминары, розмова з першими особами з приводу і без – все це створює відчуття серйозності. У каталогах миготять дані – спонсори Пекінської Олімпіади, спонсори команди Формули-1 (правда тут же застереження – в якийсь там 6-й лізі).

А якщо ви навіть і не маєте грошей на першу обов’язкову покупку, то вони вас навчать як правильно зичити гроші у знайомих чи рідних, щоб вам точно не відмовили! (що вже доволі дивно):

http://www.youtube.com/watch?v=a3tpWNQsF94

Цю компанію закрили в США і Канаді, у 2008 році, за звинуваченням у шахрайстві, обдурено 2940 осіб, на суму 29 млн доларів. www.lvrj.com .В Ірані в 2005, з країни вивезено половину міліарда доларів, www.presstv.ir .В Азербайджані компанія була закрита в 2008 році, було обдурено 21 000 чоловік. www.rosbalt.ru .Я можу написати дані з цієї компанії, скільки людей було обдурено, і скільки грошей пішло з цих країн.Журналіст газети ЗАМАН Туреччина (на даний момент найбільш продавана газета Туреччини), за журналисткому розслідування виїхав в Гонг Конг, для того щоб перевірити чи є офіс за вказаною адресою. Офісу на місці НЕМАЄ. www.zaman.com.tr. У Туреччині також їх офіс закритий.Щодо заробітку, якщо ваш друг дійсно отримує гроші, що вас так запевняє, і це правда, значить він входить у 3%, які повернули свої гроші або заробили. Не пробували вважати відсотково кількість ошуканих, і кількість тих хто заробляє? на 8 рівні 2.74, а в цей рівень входить 256 осіб при ідеальному варіанті, тобто не рахуючи тих, хто зробив внесок, і не працює далі. З них запрацювало всього 7 чоловік. І то 3 запрацювало, а 4 повернули свої гроші і заробили 10% від внеску. Це за прикладом якщо внесок становить 2000 дол., за золотий кулон, як вантажили мого знайомого в Казахстані. З цього прикладу виходить, що на рівні 8, обманюють на 510 000 дол, а роздають 56 000. Тобто 91% цих грошей – 454 000 дол, йдуть кудись за кордон. Та навіть якщо і правда що в Астані вони зняли офіс, і може бути вони викладають, за те щоб їх не чіпали, але головного офісу мережі виходить ні, і ти не можеш дізнатися, куди йдуть гроші та на які цілі.

Я не стану нав’язувати свою думку іншим. Скажу більше – робоча схема. Тільки працює вона при тому умови, що завжди є люди, які довірливо готові вкладати свої гроші у ваше процвітання. Як тільки бажаючі вичерпуються, піраміда припиняє існування. Тільки уявіть, що ви отримуєте гроші не за виконану працю, а тут його буде вдосталь, а за те, що хтось послухав ваші умовлянням і дав вам свої гроші. Причому від цих грошей, по суті вибитих вами, ви отримуєте лише малу частину, основну осідає в кишенях босів. І все ж, коли є маса вільного часу, а заробити більш-менш адекватні гроші не виходить, можна спробувати себе в цій сфері. QuestNet тільки вийшов на український ринок і потенціал росту зашкалює. Головне, щоб потім ваше ім’я не стало з’являтися на сторінках преси, також, як це сталося з представниками Бакинського відділення QuestNet, яких тепер звинувачують у шахрайстві.Доречі, теж коли мене запитали про мою мрію, і я сказав, що вона не вимірюється у грошовому еквіваленті, тому що я хочу рости в професійному плані, вони відразу застопорилися і невміло намагалися перевести тему. Які ж вони однакові, піпець.. І мрії у всіх однакові….Загалом, будьте пильні і ретельно зважуйте свої рішення.

24.09.2013 07:16
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору