PGRpdiBjbGFzcz0iaWN0dl9hX2JveCI+PGNlbnRlcj48c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMzE4IiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1mb3JtYXQ9ImZ1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLXNpdGVfaWQ9IklDVFZfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ie3JlcGxhY2VfbWV9IiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+PC9jZW50ZXI+PC9kaXY+
УКР
УКР

Рішення Знам’янського міськрайонного суду про відібрання дитини у матері Україна..

0 - 0

за півтора місяця Знам’янський міськрайонний суд Кіровоградскої області без відомості матері, без висновку органа опіки та піклування про доцільність вилучання дитини у матері виніс рішення:Відібрати малолітнього сина у матері, без слідства та присутності матері на жодномі засіданні, без акту обстеження умов проживання дитини, до того ж, орган опіки та піклування Знам’янської міської ради свідчить про те, що не може надати висновок про доцільність відібрання дитини від матері, але ж суд через усе. приймає рішення ВІДІБРАТИ МАЛОЛІТНЬОГО СИНА У МАТЕРІ.

не будучі у матері вдома, та навіть не спілкувавшись з нею, не бачивши дитини та умов її проживання, не допитавши дитину, хоча дитині виповнилося 10 років.ЛИШЕ У ВЕРЕСНІ ЦЬОГО РОКУ МАТИ ДІЗНАЛАСЯ ЩО ІСНУЄ ТАКЕ РІШЕННЯ СУДУ винесене ще в травні 2013. Матір спокійно проживаючи в іншому місці, в достаку та в належних умовах(є акт обстеження квартири органу опіки за місцем проживання матері з дитиною) тільки но дізналась, що ще в травні 2013 Знамянський міськрайонний суд без підставно вирішив відібрати в неї дитину дитину. Матір просто ШОКОВАНА.

з’ясувалосьщо колишній чоловік, зернувся до суду. звинувачивши колишню дружину, щоХлопчик неохайний, явно через недоїдання недобирає у вазі, має рване взуття. В спілкуванні з сином позивач помічав явні ознаки психологічного насильства над дитиною, що проявлялося у страху вчинення елементарних дитячих дій, неврівноваженості, уникнення однолітків, відсутність елементарних дитячих знань, стомленість, знижена концентрація, уповільнене мовлення, відсутність бажання грати, демонстрація страху при появі батька, депресія. У дитини відсутні іграшки, книжки, розваги. На даний час відповідачка з дитиною зникла в невідомом у напрямку, тому позивач вважає, що залишення дитини з матір’ю є небезпечним для його життя, здоров’я і морального стану.

При цьому, батько дитини дзвонив на мобільний телефон хлопчика та поздоровляв його з Днем народження, але ж про діло у суді з позовом забув мовити.. не мов би то зникла матір зникла із дитиною…СУД ВСТАНОВИВ

Позивач в судове засідання не з’явивася, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, але надав письмову заяву, згідно з якою позовні вимоги підтримав повністю, просить суд задовольнити його вимоги та розглядати справу без його участі.

Відповідач в судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином, причини неявки суду не повідомила, заперечень не надала. Згідно ухвали Знам’янського міськрайонного суду від 20 травня 2013 року розгляд справи проводиться заочно.

Відповідно до ст.169 ч.4 ЦПК України у разі повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення).

ТАК СУД без безпідставно та без доказів ВСТАНОВИВ що матір змушує начебто жебракувати та бродяжничать та ухиляється від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини, жорстоко поводиться з дитиною, є хронічною алкоголічкою чи наркоманкою, вдається до експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва. Застосувавши до матері ст.170 СК України.

Вислухавши в судовому засіданні пояснення прокурора, дослідивши матеріали справи, суд встановив

Відповідно до ст. 160 СК України, місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків. Згідно ст. 161 СК України, якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися судом. В зв’язку з тим, що сторони по справі не дійшли згоди щодо того, з ким буде проживати їх сумісний син, дане питання підлягає вирішенню судом.

АЛЕ ДИТИНА ДОСЯГЛА 10 РОКІВ.

Відповідно до ст. 170 СК України, суд може постановити рішення про відібрання дитини від батьків або одного з них, не позбавляючи їх батьківських прав, якщо вони ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини, жорстоко поводяться з ними, є хронічними алкоголіками чи наркоманами чи вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва, а також в інших випадках, якщо залишення дитини у них є небезпечним для її життя, здоров’я і морального стану. У цьому разі дитина передається другому з батьків, бабі, дідові, іншим родичам за їх бажанням або органові опіки та піклування.

БЕЗ ДОКАЗІВ, ПРОСТО Є ТАКА СТАТТЯ, І ЇЇ ЗАСТОСУВАЛИ ЧОМУСЬ ДО МАТЕРІ. БЕЗ ДОКАЗІВ.

Не зясувавши обставини, звинуватив матір. що її хлопчик не навчається в жодній школі. І взагалі НАЧЕБ ТО ДИТИНУ ТРЕБА РЯТУВАТИ.

Розгляд справи тримав всього 1,5 місяці. На жодному засіданні мати не була присутня, т к не знала взагалі про розгляд справи.ВИКОНАВЧА СЛУЖБА 19 вересня “завітали” за місцем реєстрації матері для вилучення дитини. Матері там не виявилось, така як не мешкає за данною адресою з 2010 року. Сусіди були здивовані, та твердии, що цого не може бути, дитину бачили дорого вдягненою та в здоровому стані, розвинена дитина. Свідчили, що й сім’я добропорядна та привітна.

На справді, Мати 30 років, має стаж роботи державного службовця 9 років, має 2 вищі освіти, дитину любить, дбає про неї, самаж дитина навчається у 4 му класі на відмінно, хлопчик розвинутий розумово та творчо. Має таланти до гри на гитарі, приймає участі у всеукраїнський конкурсах у школі отримав 2 сертифікати про участь та має сертифікат про перемогу 1 місце по всій Україні. Матір пишається досягненнями свого сина. Також дитина займається уроками творчочті: констуює м’які іграшки. В хлопчика багато друзів.Має дорогі іграшки та подарунки, одяг, окрему мебльовану кімнату, в квартирі є всі необхідні меблі та техніка, 2 ноутбуки(акт обстеження органу опіки та піклування за місцем проживання матері), мати возить дитину на відпочинок на море, лише в цьому році були 2 рази. Дитину водять до кинитеатрів, кімнат розваг, про що свідчать фотографіі, до аквапарку, дитина має власний фотоапарат, планшет та ін.

З батьком втратили зв’язок приблизно 1-2 роки тому, останній раз коли мати намагалась дозвонитися до біологічного батька він просто не брав трубку, навіть коли телефонував сам син зі свого номера до батька не брав труби, хоча і бачив хто йому дзвонить. Мати зателефонувала на стаціонарний номер проживання колишнього чоловіка, взяли трубку колишній свекор. який сказав: зараз його дома не має, тобі треба звони на мобільний, ми нічого не знаємо і поклав трубку. Тоді мати зателефонувала до керівника колишнього чоловіка благаючи сповістити колишньому чоловіку, що дитині необхідно робити операцію під наркозом, диформувались зубки та ростуть не рівно, на що керівник відреагувала, та просила підлеглого підійти до апарату, сповістивши причину дзвінка, та той відмовився, додавши, я бачив, що вона дзвонить. не хочу брати трубку не буду, не хай сама лікує.

після того мати не намагалась дозвонитись, лише сповістила району адміністрацію відділ у справах сім’ї по телефону, що батько перестав брати до себе дитину. На що отримала відповідь, ми занотуємо в справу, але це звичайний випадок, спочатку беруть, тоді забувають.

Згодом запропонували хорошу роботу, та сім’я переїхали в інший город, де мешкають з 2012 року.

Водимо дитину до школи, живемо нормальним спокійним життям.Саме про протиречення щодо того щоб дитина бачилась з біологічним батьком, в матері не має. Але щоб віддати дитину ТА І ЧОМУ? ЯК? в матері ПРОСТО ШОК!!! як і на яких підставх, якиі докази такого безглуздого зинувачення та прийняття шокуючого рішення без розгляду.

Сам хлопчик до біологічного батька їхати жити не хоче, каже що втече, не мов його там ображали, та свідчить що його сім’я тут з мамою та татом Максимом(другий чоловік матері, офіц. шлюб), каже що йому тут добре, його тут люблять. поважають, і він дуже любить свою маму і тата Максима.

оТ ТАКА У НАС СИТУАЦІЯ СКЛАЛАСЬ У ЖИТТІ. Прошу Вас допоможіть моїй ситуації знайти правду!! вже давно всі знають , що в Знам’янских судах все роблять так як їм цікаво, щось коїться і ніхто їм не управа… такий цікавий суд. ЦЕЖ РІШЕННЯ СТОСУЄТЬСЯ ДИТИНИ, ЖИВОЇ, це ж не штраф виписати 460 грн оплатити.Для мене моя дитина це дуже дорога, це саме найдорожче що є у кложної матері.Можливо за огласкою такого безглуздого рішення хтось почує її зверху та наведуть порядки.

В мене до сіх пір в голові не укладується як таке могло статися…на підставі чого…живе собі спокійно нормальнальна сім’я…

Ставиться питання, колишній чоловік взагалі здоровий?

Усі документи, що потрібно я вишлю, відсканую, хлопчика можу привести, Ви побачите він нормальний, радісний та доброзичливий.

просто прошу вас допоможіть …

[email protected]

26.09.2013 20:28
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору