PGRpdiBjbGFzcz0iaWN0dl9hX2JveCI+PGNlbnRlcj48c2NyaXB0IGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWlkPSIxMzE4IiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1mb3JtYXQ9ImZ1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLXNpdGVfaWQ9IklDVFZfRnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tY29udGVudF9pZD0ie3JlcGxhY2VfbWV9IiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+PC9jZW50ZXI+PC9kaXY+
УКР
УКР

Соціальний договір для українського народу

0 - 0

УНІЯ Українського народу.

Ми, український народ в цю хвилюючу і загрозливу мить в нашому житті , знаходячись за крок до катастрофи, усвідомлюючи свою відповідальність за теперішне і майбутне,

НАГОЛОШУЄМО:

причиною протистоянь є зневіра в суспільстві, несправедливість, байдужисть, відсутність рівних прав та свобод, некдосконалість законів та їх ігнорування.

Ми визнавємо свою провину в існуючих проблемах. З метою унеможливлення умов виникнення подібної ситуації в майбутньому. Ми, український народ, укладаємо “Унію українського народу” і проголошуємо:

1. “Унія українського народу” – це суспільний договір, котрий проголошує наше спільне бажання досягнути довіри, взаєморозуміння, справедливості і дотримання законів України (далі “Унія”).

2. “Унія” проголошує наші цінності: цінність здоров”я та життя кожної людини, право на прояв протесту, право на справедливість, право на рівні можливості та рівність всіх перед законом.

3.”Унія” створює підгрунтя для пропозицій, обговоронення та прийняття нової редакції конституції України з презеденсько-парламенською формою правління.

4. Ми, український народ, проголошуємо незалежність судової гілки влади від виконавчої та законодавчої. Визнаємо право меньшості впливати на рішення більшості.

5. Ми, українській народ, проголошуємо російську мову- другою державною мовою України.

6. Ми, українській народ, проголошуємо вояків УПА “Учасниками визвольної боротьби” та “Учасниками бойових дій у другій світовій війні”.

Ми проголошуєм пам”ятники, пям”ятні монументи історичним особам і подіям недоторкраними.

7. Ми, український народ, усвідомлюючи особливе значення результатів воєвиявлення, беремо на себе почесний обов”язок – обов”язково приймати участь у воєвиявленні і наголошуємо на тому, що перешкоджання процессу воєвиявлення та спотворення його результатів є- злочином, що дорівнює за наслідками до замаху на життя.

8. Ми, український народ, поділяючи принципи рівності і справедливості наголошуємо на необхідності створення “Суду честі і гідності” яких надасть можливість державним службовцям (обов’язково) та громадянам зізнатись у будь-яких порушеннях закону і пройти очищення перед собою та суспільством.

9. Ми, український народ, наголошуємо на тому,що спецпідрозділ МВС “Берукт” виконуючи наказ діяв з невиправданою жорстокістю і цинізмом, що призвело до кровопролиття.

Наказуємо розформувати спецпідрозділ МВС “Беркут” як такий, що втратив “честь мундиру”. 10.Ми,український народ, ставши свідками дій і бездіяльності з боку правоохоронної та судодової системи, з метою відновлення справедливості та довіри наголошуєм на необхідності застосування амністіі та реабілітаціі до всіх засуджених громадян Украіни, з приводу тяжких злочинів поновити справедливе та всебічне раслідування.

11. Ми, український народ, з метою створення умов довіри та рівності можливостей проголошуєм: задеклароване громадянами України майно, рахунки, власність на Україні та за її межами, як таке, що є законно отримане і не підлягає перевірці. 12. Ми, український народ, ставши свідками безвідповідальності політиків всіх рівнів наголошуем на необхідності створення зрозумілого та доступного інструменту відкликання депутатів всіх рівнів за ініціативою громадських організацій. А саме, створення на сайті мінестерства юстиціі сторінки для “ВИМОГ ГРОМАДЯН” за ініціативою громадських організацій. 13. Ми, український народ, проголошуємо текст і зміст “Унії” незмінним. Додатком до “Унії” може стати позитивний результат воєвиявлення народу під час референдуму і стає частиною “Унії” без додаткових голосувань.

Слава Україні.

07.02.2014 13:54
0 - 0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору