УКР
УКР

Video: На кого працюють і з чиєї руки годуються високопосадовці ДФС

Організована ціла схема мільйонних статків, які заробляються на прибутковому і корумпованому експорті волоських горіхів. Головною особою схеми є нинішній очільник ГУ ДФС України у Вінницькій області, радник податкової та митної справи ІІ рангу Продан Мирослав Васильович, який завдяки своїй посаді, усуває експортерів і будує таке собі “ручне” і підконтрольне коло підприємств, що працює «на кишеню» пана Гройсмана і на власне благо. Для організації такої монополії та при такому «кришуванні» в темі не лише співробітники і високопосадовці ДФС, а й колеги з СБУ, які створюють обставини, щоб підприємство відмовилось від цього виду діяльності: застосовують кримінально-правові репресії силового характеру; вантажі викрадають; в “кращому” випадку вантажі арештовують - тут ще можна посудитись і, гляди, відсудиш свій товар. Виїхавши з митного посту чи пункту пропуску товар затримується співробітниками УСБУ та в невідомому напрямку вивозиться (для цього є також довірені і надійні люди - старший слідчий ДФС Мухін). Інша справа у тих підприємств, що знаходяться під захистом пана Продана (ТОВ «Хризантема», ТОВ «Атлантінвест», ТОВ «Лекотрейдер», ТОВ «Доміно-16» та ТОВ «Фармтрейдінвест» (остання діє по сьогоднішній день), в деяких випадках до вантажів підприємств навіть не проводяться митні формальності, транспортні засоби опломбовуються за межами митних постів та митниць.

На кого працюють і з чиєї руки годуються високопосадовці ДФС

0 - 0 Коментувати

Організована ціла схема мільйонних статків, які заробляються на прибутковому і корумпованому експорті волоських горіхів. Головною особою схеми є нинішній очільник ГУ ДФС України у Вінницькій області, радник податкової та митної справи ІІ рангу Продан Мирослав Васильович, який завдяки своїй посаді, усуває експортерів і будує таке собі “ручне” і підконтрольне коло підприємств, що працює «на кишеню» пана Гройсмана і на власне благо.
Для організації такої монополії та при такому «кришуванні» в темі не лише співробітники і високопосадовці ДФС, а й колеги з СБУ, які створюють обставини, щоб підприємство відмовилось від цього виду діяльності: застосовують кримінально-правові репресії силового характеру; вантажі викрадають; в “кращому” випадку вантажі арештовують – тут ще можна посудитись і, гляди, відсудиш свій товар.
Виїхавши з митного посту чи пункту пропуску товар затримується співробітниками УСБУ та в невідомому напрямку вивозиться (для цього є також довірені і надійні люди – старший слідчий ДФС Мухін).
Інша справа у тих підприємств, що знаходяться під захистом пана Продана (ТОВ «Хризантема», ТОВ «Атлантінвест», ТОВ «Лекотрейдер», ТОВ «Доміно-16» та ТОВ «Фармтрейдінвест» (остання діє по сьогоднішній день), в деяких випадках до вантажів підприємств навіть не проводяться митні формальності, транспортні засоби опломбовуються за межами митних постів та митниць.

25.01.2016

Матеріали по темі

    Поки що немає матеріалів ...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору