УКР
УКР

Video: Довгоочікувана бійка козла Тимура та тигра Амура (ВІДЕО)

Декілька місяців тому працівники Приморського сафарі-парку, що недалеко від Владивостока, як завжди вирішили погодувати кішку – хижака, але були дуже здивовані. Хижак навіть не торкнувся своєї їжі, а навпаки, став дуже з нею товаришувати.За незвичайним коханням стали спостерігати громадяни обох країн. Кожен день в Інтернеті з’являлись нові відеоролики про те, як вони сплять разом, чи п’ють воду з однієї миски. Але більшість розуміла, що колись природа візьме своє, про це також казали і працівники парку. Зі слів співробітника, який і займається годуванням тигра-Амура, ветеринари закладу вирішили припинити годування таким типом тварин, аби запобігти голодування хижака та нових знайомств. Сьогодні ж з’явилося нове відео, але вже не ніжної любові, а справжньої бойової сутички між тваринами. Цікаво те, що ініціатором був не хижак, а потенційна жертва. Якщо простіше козел Тимур знахабнів. Джерело: http://pohnews.org/podi.html?new_id=8056

Довгоочікувана бійка козла Тимура та тигра Амура (ВІДЕО)

0 - 0 Коментувати

Декілька місяців тому працівники Приморського сафарі-парку, що недалеко від Владивостока, як завжди вирішили погодувати кішку – хижака, але були дуже здивовані. Хижак навіть не торкнувся своєї їжі, а навпаки, став дуже з нею товаришувати.За незвичайним коханням стали спостерігати громадяни обох країн. Кожен день в Інтернеті з’являлись нові відеоролики про те, як вони сплять разом, чи п’ють воду з однієї миски.
Але більшість розуміла, що колись природа візьме своє, про це також казали і працівники парку. Зі слів співробітника, який і займається годуванням тигра-Амура, ветеринари закладу вирішили припинити годування таким типом тварин, аби запобігти голодування хижака та нових знайомств.
Сьогодні ж з’явилося нове відео, але вже не ніжної любові, а справжньої бойової сутички між тваринами. Цікаво те, що ініціатором був не хижак, а потенційна жертва. Якщо простіше козел Тимур знахабнів.
Джерело: http://pohnews.org/podi.html?new_id=8056

29.01.2016

Матеріали по темі

    Поки що немає матеріалів ...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору