УКР
УКР

Video: В який би бік не дули політичні вітри, добрі справи залишаться з людьми

Липовець, Погребище, Оратів, Немирів - ці райони здавна вважались головними житницями подільського краю. На їх землях живуть і працюють знані хлібороби і аграрії. На політичній карті України ці райони входять до складу 18 округу. Довгий час селяни на окрузі довгий час обирали лише одного народного депутата, знаного в країні аграрія Григорія Калетніка. Політична ситуація змінилась і не в кращий бік. Тепер тут керують інші чиновники. Та справи Григорія Миколайовича у 18-му окрузі пам’ятають донині. Кілька років тому у бюджет невеличкого селища Дзюньків Погребищенського району багатотисячні закордонні інвестиції надійшли саме завдяки Калетніку. У свята і у будні Григорій Калетнік ні на мить не залишав свій 18й округ. Допомагав він своїм виборцям в нагальних проблемах і повсякденних справах Відомі фермери області теж з теплом та вдячністю згадують Григорія Миколайовича, який завжди підтримував своїх земляків як політик і як аграрій. До порад людини, яка з діда-прадіда є відданою батьківській землі і її людям прислуховуються і тепер. За рекомендації Калетніка виробники об’єднуються в сільські кооперативи, що дає можливість бути конкурентним на ринку сільськогосподарської продукції. Чимало Григорій Миколайович допоміг сільській медицині,освітнім закладам. Аграрний сектор, який є основним локомотивом економіки держави через управління ним дилетантами невдовзі вичерпає свої ресурси. Селяни, які останнім часом потерпають від руйнівних реформ, потребують захисту і підтримки справжніх господарників. В який би бік не дули політичні вітри, добрі справи залишаться з людьми.

В який би бік не дули політичні вітри, добрі справи залишаться з людьми

0 - 0 Коментувати

Липовець, Погребище, Оратів, Немирів – ці райони здавна вважались головними житницями подільського краю. На їх землях живуть і працюють знані хлібороби і аграрії.
На політичній карті України ці райони входять до складу 18 округу. Довгий час селяни на окрузі довгий час обирали лише одного народного депутата, знаного в країні аграрія Григорія Калетніка. Політична ситуація змінилась і не в кращий бік. Тепер тут керують інші чиновники. Та справи Григорія Миколайовича у 18-му окрузі пам’ятають донині. Кілька років тому у бюджет невеличкого селища Дзюньків Погребищенського району багатотисячні закордонні інвестиції надійшли саме завдяки Калетніку.

У свята і у будні Григорій Калетнік ні на мить не залишав свій 18й округ. Допомагав він своїм виборцям в нагальних проблемах і повсякденних справах
Відомі фермери області теж з теплом та вдячністю згадують Григорія Миколайовича, який завжди підтримував своїх земляків як політик і як аграрій. До порад людини, яка з діда-прадіда є відданою батьківській землі і її людям прислуховуються і тепер. За рекомендації Калетніка виробники об’єднуються в сільські кооперативи, що дає можливість бути конкурентним на ринку сільськогосподарської продукції.

Чимало Григорій Миколайович допоміг сільській медицині,освітнім закладам.

Аграрний сектор, який є основним локомотивом економіки держави через управління ним дилетантами невдовзі вичерпає свої ресурси. Селяни, які останнім часом потерпають від руйнівних реформ, потребують захисту і підтримки справжніх господарників.

В який би бік не дули політичні вітри, добрі справи залишаться з людьми.

01.06.2016

Матеріали по темі

    Поки що немає матеріалів ...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору