УКР
УКР

Video: Фестиваль “Купальські роси”

На Івана Купала в селі Немиринці Ружинського району, Житомирської області четвертий рік поспіль відбувається велетенське святкування. Народні танцювальні та співочі гурти допомогли створити і без того святкову атмосферу. Гості ж танцювали біля умовної сцени та водили хороводи. Тут можна було придбати різноманітні пахучі мішечки, в яких були трави та придбати ляльки-мотанки, посмакувати смачний куліш та спробувати справжньої козацької медовухи. Літак виконував мертву петлю в повітрі, парив прямо над головами людей, його відстань сягала раховані метри до землі. Інші ж могли відчути, як це літати на повітряній кулі. Крім цього влаштували флешмоб вишиванок. На кінець вечору, коли підпалювали вогнище, люди перестрибували багаття. Кажуть, якщо закохані тримаючись за руки перестрибують через вогонь не розриваючи їх, значить жити їм довго разом. У цей день кожен повинен перестрибнути через багаття, навіть старенькі люди повинні хоч збоку багаття стрибнути. Місцеві жителі переконують, що вогонь та вода очищають душу й тіло. Коли вогнище догорало, люди почали потроху йти додому, дехто на шляху звертав на шлях, який вів до лісу, хотіли випробувати долі, може й знайдуть квітку папороті. Про це ми вже дізнаємось зовсім скоро!

Фестиваль “Купальські роси”

0 - 0 Коментувати

На Івана Купала в селі Немиринці Ружинського району, Житомирської області четвертий рік поспіль відбувається велетенське святкування.
Народні танцювальні та співочі гурти допомогли створити і без того святкову атмосферу. Гості ж танцювали біля умовної сцени та водили хороводи. Тут можна було придбати різноманітні пахучі мішечки, в яких були трави та придбати ляльки-мотанки, посмакувати смачний куліш та спробувати справжньої козацької медовухи. Літак виконував мертву петлю в повітрі, парив прямо над головами людей, його відстань сягала раховані метри до землі. Інші ж могли відчути, як це літати на повітряній кулі. Крім цього влаштували флешмоб вишиванок.
На кінець вечору, коли підпалювали вогнище, люди перестрибували багаття. Кажуть, якщо закохані тримаючись за руки перестрибують через вогонь не розриваючи їх, значить жити їм довго разом. У цей день кожен повинен перестрибнути через багаття, навіть старенькі люди повинні хоч збоку багаття стрибнути. Місцеві жителі переконують, що вогонь та вода очищають душу й тіло.
Коли вогнище догорало, люди почали потроху йти додому, дехто на шляху звертав на шлях, який вів до лісу, хотіли випробувати долі, може й знайдуть квітку папороті. Про це ми вже дізнаємось зовсім скоро!

07.07.2012

Матеріали по темі

    Поки що немає матеріалів ...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору