УКР
УКР

Video: Cвавілля в Регіональному Відділенні ДМС, Львів

7 березня 2013 року пішли здавати документи наотримання закордонного паспорту в Регіональному Відділенні ДМС що знаходиться на вулиці Залізничній 56, попередньо поставили за мету, отримати паспорт, оплативши : - держ. мито 170 грн - Послуги ДМС України 87 грн. 15 коп. Зайшли у приміщення ДМСУ для ознайомлення з документами та платежами, які потрібні для отримання паспорту. Одразу помітили , що потрібна довідка про відсутність судимості, яка зовсім не передбачена законом, та Оплата за бланкову продукцію яка була відмінена постановою Кабінетів Міністрів України № 292 від 11.04.2012. Вирішили зробити зауваження, на що отримали агресивну реакцію начальника Регіонального Відділення Державної Міграційної Служби у Львівській області Бориславського М.М. Звичайно нічого не вивісили. Тепер вже йдемо самі подавати документи. Відразу ж чуємо вимогу про довідку про не судимість, Пропонують зробити самому, або зробити у них, заплативши 30 грн. Коли говорю їм про п. 12 абзац 3 наказу КМУ № 1603 від 21.12.2004, в якому йдеться, що це їх обов'язок, просто ігнорують мене і далі говорять, що це платна послуга, або роби сам. Прошу підійти журналістів, для фіксування порушення. Вискакує начальник Бориславський М.М. і починає бійку.

Cвавілля в Регіональному Відділенні ДМС, Львів

0 - 0 Коментувати

7 березня 2013 року пішли здавати документи наотримання закордонного паспорту в Регіональному Відділенні ДМС що знаходиться на вулиці Залізничній 56, попередньо поставили за мету, отримати паспорт, оплативши :

– держ. мито 170 грн
– Послуги ДМС України 87 грн. 15 коп.

Зайшли у приміщення ДМСУ для ознайомлення з документами та платежами, які потрібні для отримання паспорту. Одразу помітили , що потрібна довідка про відсутність судимості, яка зовсім не передбачена законом, та Оплата за бланкову продукцію яка була відмінена постановою Кабінетів Міністрів України № 292 від 11.04.2012.
Вирішили зробити зауваження, на що отримали агресивну реакцію начальника Регіонального Відділення Державної Міграційної Служби у Львівській області Бориславського М.М.

Звичайно нічого не вивісили. Тепер вже йдемо самі подавати документи.
Відразу ж чуємо вимогу про довідку про не судимість, Пропонують зробити самому, або зробити у них, заплативши 30 грн. Коли говорю їм про п. 12 абзац 3 наказу КМУ № 1603 від 21.12.2004, в якому йдеться, що це їх обов’язок, просто ігнорують мене і далі говорять, що це платна послуга, або роби сам.

Прошу підійти журналістів, для фіксування порушення.
Вискакує начальник Бориславський М.М. і починає бійку.

11.03.2013

Матеріали по темі

    Поки що немає матеріалів ...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору