УКР
УКР

Video: 4 квітня пройде онлайн-конференція з Оленою Фроляк

4 квітня з 12:00 до 13:00 головний редактор інформаційної служби ICTV та ведуча «Фактів» Олена Фроляк візьме участь у веб-конференції на сайті my.ictv.ua.Олена відкрита для діалогу з інтернет-користувачами і готова поговорити не лише про свою роботу та творчі досягнення, а й про те, що залишається за кадром від глядачів. Свої запитання Ви можете ставити у коментарях... Примітка : * Олена Фроляк — заслужений журналіст України. Чотириразовий лауреат премії «Телетріумф» як «Краща ведуча року». Олена любить активний відпочинок. Одружена, виховує доньку Наталю та сина Антона. Найголовніше у житті Олени — це її діти та сім’я, а вже на другому місці — робота.

4 квітня пройде онлайн-конференція з Оленою Фроляк

0 - 0 Коментувати

4 квітня з 12:00 до 13:00 головний редактор інформаційної служби ICTV та ведуча «Фактів» Олена Фроляк візьме участь у веб-конференції на сайті my.ictv.ua.Олена відкрита для діалогу з інтернет-користувачами і готова поговорити не лише про свою роботу та творчі досягнення, а й про те, що залишається за кадром від глядачів.
Свої запитання Ви можете ставити у коментарях…
Примітка :
* Олена Фроляк — заслужений журналіст України. Чотириразовий лауреат премії «Телетріумф» як «Краща ведуча року». Олена любить активний відпочинок. Одружена, виховує доньку Наталю та сина Антона. Найголовніше у житті Олени — це її діти та сім’я, а вже на другому місці — робота.

04.04.2013

Матеріали по темі

    Поки що немає матеріалів ...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору