УКР
УКР

Video: Костопільчан позбавили спільного майна

Костопіль давно ста містом тотальної наруги з боку міської Ради та правоохоронних органів. Рока розкрадають спільну власність громадян. Ось один з багатьох прикладів. Ще в радянськи роки працівник отримав кімнату в гуртожитку з загальною кухнею та коридором на три кімнати. Післь утворення Незалежної України кухню вкрали при допомозі міської Ради та колишнього Начальника міліції Бородавка та дали приватизувати міліціянту. той приватизував собі кімнатку разом з загальною кухнею та коридором. Один з судівів скаржився то йому проломили череп так тепер він жеве в рівному у своїх родичів. тепер другий сусіда захтів приватизувати те що належить йому. Так міська Рада, Прокуратура, Суд стали на сторону крадіїв.Тепер люди не знають що робити. Мер міста Костопіль денисюк продав взагалі всю спільну власність міста разом з людьми. Що робити в таких ситуаціях звичайним лоюдям, яких дурять при допомозі судів та Прокуратури - Костопільської та областної рівненської?

Костопільчан позбавили спільного майна

0 - 0 Коментувати

Костопіль давно ста містом тотальної наруги з боку міської Ради та правоохоронних органів. Рока розкрадають спільну власність громадян. Ось один з багатьох прикладів. Ще в радянськи роки працівник отримав кімнату в гуртожитку з загальною кухнею та коридором на три кімнати. Післь утворення Незалежної України кухню вкрали при допомозі міської Ради та колишнього Начальника міліції Бородавка та дали приватизувати міліціянту. той приватизував собі кімнатку разом з загальною кухнею та коридором. Один з судівів скаржився то йому проломили череп так тепер він жеве в рівному у своїх родичів. тепер другий сусіда захтів приватизувати те що належить йому. Так міська Рада, Прокуратура, Суд стали на сторону крадіїв.Тепер люди не знають що робити. Мер міста Костопіль денисюк продав взагалі всю спільну власність міста разом з людьми.
Що робити в таких ситуаціях звичайним лоюдям, яких дурять при допомозі судів та Прокуратури – Костопільської та областної рівненської?

18.09.2013

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору