УКР
УКР

Video: Юний міліціонер Луганщини

Заради майбутньогоНовийнавчальнийрік розпочався у всіх школах України Днем знань. Відлунали Перші дзвоники, злетіли в небо барвисті повітряні кульки, і розпочалася щоденна наполеглива праця учнів і педагогів. Але є на Луганщині навчальний заклад, у якому напружені вересневі будні щороку перериваються ще одним традиційним урочистим і хвилюючим святом – Днем посвяти в ліцеїсти учнів першого курсу (9-х класів). Цього року день Посвяти в ліцеїсти мав хвилююче продовження. Луганський обласний багатопрофільний ліцей постійно знаходиться в пошуку нових і цікавих ідей, які б дозволили не тільки виконати освітні запити мешканців Луганщини, а й спонукати молодь до застосування в майбутньому своїх здібностей. І всі присутні в цей день стали свідкамизародженнянової й величноїтрадиції. У червні цього року на полігоні Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.Дідоренка, де проходили навчальну практику учні 10-х класів ліцею, відбулася презентація проекту «Юний міліціонер Луганщини», започаткованого Департаментом освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Управлінням Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області. І ось 22 вересня відбулося вручення кращим ліцеїстам 10-11 класів посвідчення й знака «Юний міліціонер Луганщини». Саме на базі Луганського обласного багатопрофільного ліцею створено дитячу організацію «Юний міліціонер Луганщини», до якої мають можливість вступити підлітки з усієї області, які зможуть підвищувати правову свідомість, знайомитися з професією співробітника правоохоронних органів. Тому уважно й зацікавлено спостерігали за урочистими церемоніями численні гості з різних районів області. Більше інформації вони мали можливість одержати під час презентації проекту «Юний міліціонер Луганщини», що відбулася в актовій залі ліцею. … Під звуки військового оркестру покидали ліцеїсти плац Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.Дідоренка. Усі вони розуміли, що тепер щодня на них чекала напружена й нелегка навчальна праця. Але вони готові були до неї заради майбутнього.

Юний міліціонер Луганщини

0 - 0 Коментувати

Заради майбутньогоНовийнавчальнийрік розпочався у всіх школах України Днем знань. Відлунали Перші дзвоники, злетіли в небо барвисті повітряні кульки, і розпочалася щоденна наполеглива праця учнів і педагогів. Але є на Луганщині навчальний заклад, у якому напружені вересневі будні щороку перериваються ще одним традиційним урочистим і хвилюючим святом – Днем посвяти в ліцеїсти учнів першого курсу (9-х класів).
Цього року день Посвяти в ліцеїсти мав хвилююче продовження.
Луганський обласний багатопрофільний ліцей постійно знаходиться в пошуку нових і цікавих ідей, які б дозволили не тільки виконати освітні запити мешканців Луганщини, а й спонукати молодь до застосування в майбутньому своїх здібностей. І всі присутні в цей день стали свідкамизародженнянової й величноїтрадиції.
У червні цього року на полігоні Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.Дідоренка, де проходили навчальну практику учні 10-х класів ліцею, відбулася презентація проекту «Юний міліціонер Луганщини», започаткованого Департаментом освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Управлінням Міністерства внутрішніх справ України в Луганській області. І ось 22 вересня відбулося вручення кращим ліцеїстам 10-11 класів посвідчення й знака «Юний міліціонер Луганщини».
Саме на базі Луганського обласного багатопрофільного ліцею створено дитячу організацію «Юний міліціонер Луганщини», до якої мають можливість вступити підлітки з усієї області, які зможуть підвищувати правову свідомість, знайомитися з професією співробітника правоохоронних органів. Тому уважно й зацікавлено спостерігали за урочистими церемоніями численні гості з різних районів області. Більше інформації вони мали можливість одержати під час презентації проекту «Юний міліціонер Луганщини», що відбулася в актовій залі ліцею.
… Під звуки військового оркестру покидали ліцеїсти плац Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.Дідоренка. Усі вони розуміли, що тепер щодня на них чекала напружена й нелегка навчальна праця. Але вони готові були до неї заради майбутнього.

23.09.2013

Матеріали по темі

    Поки що немає матеріалів ...

Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору